Vakıfbank müşterileri bundan sonra faiz ödemeyecek! Faizsiz 5000 TL'ye kadar nakit desteği anında hesabınızda

Vakıfbank bankacılık ürünlerinin dijital alt yapıya sahip olması konusunda, sektöründe öncülük yapan bir anlayışa sahip. Bankanın son hazırladığı dijital alt yapıya sahip ürünü, “Anında Dijital Kredi” adına sahip. Anında Dijital kredi kampanyasından faydalanmak isteyenlerin, öncelikle Vakıfbank müşterisi olması gerekiyor. Bankanın müşterilerine sunduğu Vakıfbank Bankomat banka kartı aracılığıyla, alışverişlerinizi anlaşmalı e-ticaret platformlarından yaparsanız, Anında Dijital Kredi kullanabiliyorsunuz. Anında Dijital Kredi, aynı zamanda ek hesabınız varsa Anında Dijital Taksitli Ek Hesap olarak da kullanılabiliyor. Bankanın anlaşmalı olduğu e-ticaret platformları arasında n11.com, incehesap.com ve paynet ödeme altyapısını kullanan birçok platform bulunuyor.

Vakıfbank Anında Dijital Kredi Nasıl Kullanılıyor?

Bankomat banka kartı sahibi Vakıfbank müşterileri, öncelikle Mastercard’ ın Masterpass altyapısını Bankomat kartlarını kayıt ediyorlar. Ardından anlaşmalı e-ticaret platformlarından alışverişlerini tamamlayarak, ödeme sayfasına erişiyorlar. Ödemelerini Anında Dijital Kredi ile Öde seçeneğini seçerek yapmayı tercih ediyorlar. Ardından açılan sayfada, vade seçeneği ve tutar onayı seçimi yapılıyor. Bu işlemleri tamamladığınızda, ilgili alışveriş tutarınız önce Masterpass alt yapısına kaydettiğiniz Bankomat kartınıza, oradan da 3D Secure güvenli ödeme sistemiyle e-ticaret platformuna aktarılıyor. Bu sayede hiç nakitiniz yokken bile, ihtiyaçlarınızı ertelemeden alışverişlerinizi yapabiliyorsunuz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Vakıfbank Anında Dijital Taksitli Ek Hesap Nasıl Kullanılıyor?

Öncelikle Vakıfbank Bankomat banka kartınızı öncelikli olarak, Masterpass sistemine kayıt ettiriyorsunuz. Anlaşmalı e-ticaret platformlarından alışverişlerinizi tamamlıyor ve ödeme sayfasına erişiyorsunuz. Burada ödeme seçenekleri içerisinden Vakıfbank Bankomat Kartı seçeneğini işaretliyorsunuz. Bu aşamada kartınız Masterpass sistemine kayıtlı değilse, hemen kaydını gerçekleştirebiliyorsunuz. Hesabınıza ait ek hesap limiti alışverişiniz için yeterli değilse, ya da yeterli limit kalmamışsa, bu aşamada limit artışı talebinizi bankaya iletebiliyorsunuz.

Ardından alış veriş için söz konusu tutar kadar ek hesap limiti kullanmak üzere vade seçimi yapıyorsunuz. İlgili tutar Masterpass sistemine kayıtlı olan Bankomat hesabınıza aktarılıyor. Ardından 3D Secure güvenli ödeme sistemiyle tutarı e-ticaret platformuna aktarıyorsunuz. Ek hesabınızda bulunan limitinizi, taksitli alışverişler için kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. Uygun faizli taksitli ek hesap kullanımları ya da doğrudan alışveriş kredisi kullanımıyla, nakit yokken bile ihtiyaçlarınızı ertelemiyor ve alışverişlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Tüm işlemler birkaç dakika içerisinde gerçekleştiriliyor.