Vakıfbank, acil ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmak yerine ödemelerinizi erteleten yeni kampanyasını duyurdu. Vakıfbank’ın açıkladığı yeni e-ticaret kampanyasıyla alışveriş limiti kadar kredi anında kullanılabiliyor. Şubeye gitmeden, alışveriş sepeti ödeme ekranından ayrılmadan hemen Vakıfbank Dijital Kredi ile alışveriş tutarı kadar kredi kullanılabiliyor. İşte Vakıfbank’ın uygun ödeme koşullarıyla e-ticaret alışverişlerinizin ödemesini sonraya erteleyebileceğiniz Anında Dijital Kredi ve Anında Dijital Taksitli Ek Hesap kampanyasının tüm detayları!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Vakıfbank Anında Dijital Kredi

Vakıfbank, müşterilerine anlaşmalı e-ticaret sitelerinden yapacağı alışverişlerinde satın alacağı ürünlerin tutarı kadar krediyi anında sunuyor. Vakıfbank Anında Dijital Kredi kampanyası sayesinde anlaşmalı e-ticaret sitelerinde satın alınacak ürünlerin ödemeleri ertelenebiliyor. Böylelikle Vakıfbanklılar, ihtiyaçları yerine ödemelerini erteleyebilme rahatlığından yararlanabiliyor.
Vakıfbank’ın anlaşmalı e-ticaret sitelerinde oluşturulan alışveriş sepetinin ödeme sayfasından ayrılmadan anında dijital kredi başvurusu yapılabiliyor. Üstelik başvuru saniyeler içerisinde onaylanıyor ve ödeme işlemi gerçekleştiriliyor. E-ticaret sitesinin ödeme sayfasında yer alan “Anında Dijital Kredi ile Öde” şeklinde ödeme seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Daha sonra yönlendirilen sayfada kullanılacak dijital kredi için vade seçimi 36 aya kadar olacak şekilde yapılır ve kredi sözleşme onayları verilir.

Daha sonra dakikalar içerisinde onaylanan kredi tutarı ilk olarak tüketicinin “Masterpass” ödeme sistemine kayıtlı olan “Bankomat” hesabına ve daha sonra da 3D Secure onayıyla işyeri hesabına aktarılır. Böylelikle oturduğunuz yerden, ödeme sayfasından ayrılmadan e-ticaret harcamalarınız için Vakıfbank dijital krediyi kullanabilir ve ödemelerinizi ileri bir tarihe erteleme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank’dan Anında Dijital Taksitli Ek Hesap

Vakıfbank, dijital kredi kullanmak istemeyenler için dijital taksitli ek hesap seçeneği de sunuyor. Yine anlaşmalı e-ticaret sitesi ödeme ekranında bu defa “Vakıfbank Bankomat Kart” ödeme seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Daha sonra ek hesap limitiniz bulunmuyor veya yeterli limit yoksa Vakıfbank Mobil veya Vakıfbank İnternet Bankacılığı’ndan dijital taksitli ek hesap başvurusu veya limit arttırımı başvurusu yapabilirsiniz.

Onaylanan dijital taksitli ek hesap tutarı önce Bankomat hesabınıza ve daha sonra da 3D Secure güvenli ödeme altyapısı üzerinden işyeri hesabına aktarılır. Böylelikle acil ihtiyaçlarınız için yapacağınız e-ticaret harcamalarınızı hemen karşılayabilir ve uygun geri ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.