Vakıfbank kredi kartı müşterileri için hazırladığı yeni kampanyayla, Bireysel kartlar için 12 aya, Business Kartlar için 18 aya kadar taksit avantajı sunuyor. Nakit sıkışıklığınızı % 1,80 gibi düşük bir faiz oranıyla giderebilmeniz için hazırlanmış olan kampanyadan, nakit çekim sorunu olmayan tüm kart sahipleri faydalanabiliyor.

Vakıfbank Bireysel Kart 12 Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Sahip olduğunuz bireysel kredi kartınızın nakit çekim limiti doğrultusunda, 4.000 TL’ye kadar olan nakit çekim talepleriniz 12 taksite kadar % 1,80 faiz oranıyla taksitlendiriliyor. Vakıfbank Mobil, Vakıfbank İnternet Bankacılığı ve Vakıfbank Çağrı Merkezi aracılığıyla talebinizi ileterek, hemen nakitinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Taksitlendirme işlemini Bireysel kartlarda 4 ile 12 ay arasında dilediğiniz vadede yapabiliyorsunuz. Nakite taksit işlemlerinde bir sefer olmak üzere % 15 KKDF ve % 5 BSMV masrafları bulunuyor. Nakite taksit işlemi gerçekleştirildiğinde, yapılan ödeme planı çerçevesinde, her ay hangi tutarda ödeme yapmanız gerektiğini önceden öğrenebilirsiniz. Buna göre her ay eşit taksitle olmak üzere ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizin vadesinin son tarihine kadar yapılmaması halinde, günlük olarak alışveriş faizi ödenmeye tutara işletiliyor.

Vakıfbank Business Kart 18 Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Business özelliğe sahip ticari kredi kartlarının, nakit çekim limitine paralel olarak 10.000 TL üst limitle taksitli nakit avans ürününden faydalanabilirsiniz. Business kartlara özel olarak, taksitlendirme vadesi 18 aya kadar uzatılabiliyor. Nakite taksit için başvurduğunuzda, aylık ödeme tutarları ve ihtiyacınıza bağlı olara, 4 ile 18 ay vade arasında ki seçeneklerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Business kart nakite taksit işlemi için başvurularınızı Vakıfbank Mobil, Vakıfbank İnternet Bankacılığı ya da Vakıfbank Çağrı Merkezi kanallarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde Taksitli nakit seçimlerinizi yaparak, birkaç dakika içerisinde ihtiyacınız olan nakiti kullanmaya başlayabilirsiniz. Business kart nakite taksit işlemlerinde bir defaya mahsus olmak üzere % 15 KKDF ve % 5 BSMV masrafları bulunmaktadır. İlave olarak Business nakite taksit ürününü kullanan Business kart sahiplerinden % 1 işlem ücreti tahsil ediliyor. Tüm kart sahiplerinin nakit çekim limitleri dahilinde 1 günde en faz a 20.000 TL taksitli nakit avans ürününden faydalanması mümkün oluyor.