Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bankaların bahar kampanyaları tüketiciye harcama yaptıkça kazandırmaya devam ediyor. Dijital bankacılık altyapısının Pandemi döneminde yaygınlaşmasıyla birlikte bankaların bu alana özel birbirinden avantajlı kampanyaları dikkat çekiyor. Mobil temassız ödeme altyapısının getirdiği işlem kolaylığı ve güvenliğinin dışında Vakıfbank, birbirinden avantajlı kampanyalarda sunuyor. Vakıfbank Mobil Temassız Ödeme ile ödemelerini yapanlar 100 TL’ye varan WorldPuan kazanıyor.

Vakıfbank Mobil Temassız Ödemeye 100 TL Değerinde WorldPuan

Türkiye’nin büyük kamu bankası Vakıfbank, hizmetlerinde dijitalleşmeye devam ediyor. Pandemi döneminde sağlığını korumak ve aynı zamanda da ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere daha güvenli ve daha hijyenik ödeme altyapısı olan mobil temassız ödeme altyapısıyla hizmet veriyor. Vakıfbank müşterileri yapacakları tüm alışverişlerinde mobil temassız ödeme seçeneğini kullanarak, ödemelerini daha hijyenik şekilde yapabiliyor. Üstelik ödemelerde mobil temassız ödemenin kullanılması halinde çeşitli hediyeler de kazanılabiliyor.

Vakıfbank tarafından başlatılan mobil temassız ödeme kampanyasıyla 01.03.2022 ile 31.03.2022 tarihleri arasında mobil temassız ödemeyi kullanarak ödeme yapanlar WorldPuan kazanıyor. Vakıfbank WorldPuan kampanyası kapsamında 31 Mart’a kadar ödemelerini mobil temassız ödeme ile yapanlar toplamda 100 TL’ye varan WorldPuan kazanıyor.

Vakıfbank 100 TL WolrdPuan Koşulları

Tüm Vakıfbank müşterilerinin faydalanabildiği mobil temassız ödemede 100 TL’ye varan WorldPuan kampanyasının detayları belli oldu. Kampanyaya göre Vakıbank müşterileri 31 Mart’a kadar 50 TL ve üzeri tüm işlemlerinde mobil temassız ödeme sistemini kullandıklarında, 100 TL’ye varan WorldPuan kazanıyor.

Kampanya kapsamında 50 TL ve üzeri tüm mobil temassız ödeme kullanılan alışverişlerde, işlem tutarının %2’si oranında WorldPuan kazanılabiliyor. Her müşteri, tek işlemde en fazla 10 TL WorldPuan kazanabiliyor. 31 Mart’a kadar devam edecek kampanyada 50 TL ve üzeri her alışverişte mobil temassız ile ödeme yapıldığında işlem başına en fazla 10 TL olacak şekilde toplamda 100 TL WorldPuan kazanılabiliyor. Bir müşterinin kampanyadan kazanabileceği en yüksek WorldPuan bakiyesi 100 TL olarak belirlenmiştir.

Kampanyadan kazanılan WorldPuan bakiyeleri 08.04.2022 tarihine kadar ilgili Vakıfbank kartına yüklenecektir. Yüklenen WorldPuan’ların ise en geç 23.04.2022 tarihine kadar kullanılması gerekiyor. Kampanyadan kazanılan WorldPuan bakiyesi herhangi bir harcama alt limit koşulu olmadan tüm Vakıfbank üye işyerlerinde yapılacak işlemlerde kullanılabilmektedir.