Bankaların harcadıkça kazandıran kampanyaları ile birlikte artık alışverişler daha ekonomik ve daha keyifli hale dönüşüyor. Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank’ta müşterilerine Eylül ayında yapacakları alışverişlerinde tasarruf fırsatı sunuyor. Vakıfbank Bankomat Kart sahipleri, Eylül’de belirli sektörlerde yapacakları alışverişlerinde toplam 100 TL değerinde Bankomat Para kazanıyor. İşte Vakıfbank’ın Bankomat Para kazandıran kampanyasının detayları!

Vakıfbank’tan Bankomat Kart Sahiplerine 100 TL Hediye

Vakıfbank, Eylül ayı boyunca müşterilerinin yine yaptıkları harcamalarında yüksek puanlar kazanmasını sağlıyor. Vakıfbank Bankomat Kart sahipleri, 2022 Eylül ayı boyunca belirli sektörlerde yapacakları harcamalarına toplamda 100 TL değerinde Bankomat Para kazanma şansını yakalıyor.

Vakıfbank tarafından duyurulan kampanyaya göre belirtilen sektörlerde yapılacak her 300 TL ve üzeri Bankomat Kart harcaması için 20 TL değerinde Bankomat Para kazanılabiliyor. Kampanya kapsamında bir Vakıfbank müşterisinin en fazla kazanabileceği Bankomat Para tutarı ise 100 TL olarak açıklandı. Böylelikle Vakıfbank Bankomat Kart sahipleri, Eylül ayında yapacakları belirli sektörlerdeki 5 farklı 300 TL ve üzeri her harcamasına 20 TL Bankomat Para kazanabiliyor. Böylelikle kampanya koşullarına uygun olan 5 farklı 300 TL harcamaya toplamda 100 TL değerinde Bankomat Para kazanılabiliyor.

Vakıfbank Bankomat Kart Kampanyasının Şartları

Harcadıkça kazandıran alışveriş kampanyalarıyla birlikte Vakıfbanklılar, Eylül’de de keyifli harcama yapıyor. Vakıfbank’ın 01.09.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerli olan yeni harcadıkça kazandıran kampanyası 100 TL kazandırıyor.
Bankomat Kart harcama kampanyası gıda marketi, giyim ve kozmetik sektöründe yapılacak alışverişleri kapsamaktadır. Belirtilen bu sektörlerde harcama tutarının 300 TL ve üzerinde olması gerekmektedir. Her Vakıfbank müşterisi kampanyadan en fazla 100 TL değerinde Bankomat Para kazanabiliyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Kampanya kapsamında Bankomat Para kazanabilmek için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt olunması gerekiyor. Kampanyaya katılmak için ise SMS ile işlem gerçekleştirilebiliyor. Buna göre “ODUL” ve “Bankomat Kart son 6 hanesi” bilgilerini aralarında boşluk olacak şekilde yazıp, “5724” numarasına SMS göndermek gerekiyor. Ayrıca kampanyaya katılmak için VakıfMobil uygulamasındaki “Kampanyalar” kısmında yer alan ilgili harcama kampanyasında “Hemen Katıl” butonuna basılması gerekiyor. Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para tutarları, tüm Vakıfbank anlaşmalı üye işyerlerinde yapılacak işlemlerde alt limit sınırı olmadan kullanılabiliyor.