Günümüzde ev sahibi olabilmek her vatandaşın hayali. Herkes başını sokabileceği bir yuvasının olmasını istiyor ve yıllarca bunun için birikim yapıyor. Piyasadaki ev fiyatları alıp başını giderken, biz ne kadar birikim yaparsak yapalım bazen yeterli olmayabiliyor. İşte böyle zamanlarda bize sunulacak bir fırsat arıyoruz. Aslında farklı fırsatlar sunan birçok banka olsa da yüksek faiz oranları nedeniyle bizim için pek de kullanışlı olmuyor bu fırsatlar. Vatandaşlar kendilerine uygun bir fırsat aramaya devam ederken müjdeli haber VakıfBank'tan geldi. VakıfBank geçtiğimiz günlerde elindeki hacizli evleri satışa çıkardığını duyurdu ve müjdeli haberi verdi. Artık ev sahibi olmak sanılandan çok daha kolay ve maaliyetsiz. İşte VakıfBank'ın o büyük fırsatı!

VakıfBank Yüzleri Güldürdü!

vakıfbank 2-2

VakıfBank, bu zamana kadar verdiği konut kredileri ile binlerce vatandaşı ev sahibi yaparken şimdi de elindeki hacizli evleri satmaya başlamasıyla ev sahibi olmak isteyen vatandaşları sevindirdi. Elindeki hacizli evleri geçtiğimiz gün kendi resmi internet sitesinden satmaya başlayan VakıfBank, ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara oldukça avantajlı fırsatlar sunuyor. Türkiye'nin dört bir yanından satışa çıkarılan ve 2+1, 3+1, 4+1 gibi birbirinden farklı yapılara sahip olan evleri satan VakıfBank, ülkemizin her yerindeki vatandaşlara ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Satışa çıkardığı evlere, piyasanın yarı değerinde fiyat biçen VakıfBank, 4+1 daireleri 150 bin TL'den başlayan fiyatlarla satıyor ve vatandaşları büyük borçların altına girmekten kurtarıyor.

Günlerce Ev Ev Gezmeye Son!

vakıfbank 3-1

Önceki düzende ev almak isteyen vatandaşlar, günlerce satılık olan evleri gezerek kendileri için en uygun olanını bulmaya çalışırlardı. Artık bu duruma bir son geldi ve VakıfBank ile işler oldukça kolaylaştı. VakıfBank kendi resmi sitesinde ''Satılık Konut'' adı altında onlarca farklı ilan veriyor ve bu ilanlardaki evler; en küçük ayrıntılarına kadar, bütün detaylarıyla ve farklı görselleriyle vatandaşlara sunuluyor. Evinizde oturduğunuz yerden, ekran başından yapacağınız sanal bir gezi ile hayalini kurduğunuz eve ulaşmanız oldukça basit. 

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

VakıfBank'ın satılık konutları hakkında daha da ayrıntılı bilgi edinmek ya da satılık ev ilanlarını değerlendirmek için hemen şimdi VakıfBank'ın resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.