Eylül ayının gelmesiyle birlikte okul ve kış telaşı başladı. Sonbahar ve kış aylarının gelmesiyle birlikte çıkan acil ihtiyaçları karşılamak için birikimi olmayanlara Vakıfbank’tan büyük kolaylık! Vakıfbank, kışa girerken ihtiyaçları ertelemek yerine ödemeleri erteleme fırsatı sunuyor. Bankanın duyurduğu yeni dijital kredi kampanyasından tüm N11 alışverişlerinde yararlanılabiliyor. Vakıfbank N11 %0 faizli dijital kredi kampanyası duyuruldu. Vakıfbank N11 faizsiz kredi kampanyasının detayları açıklandı. İşte Vakıfbank N11 %0 faizli kredi koşulları!

Vakıfbank N11 Alışveriş Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank ile popüler e-ticaret platformu N11 arasında yeni bir protokol imzalandı. 2 kuruluş arasında yapılan anlaşma kapsamında “n11.com” müşterileri, platformda yapacakları alışverişlerinin ödemelerini Vakıfbank’ın “Anında Dijital Kredi” ürünü ile ödeyebiliyor. Üstelik Vakıfbanklılar, N11 platformunda alışveriş sepeti sayfasından ayrılmadan dakikalar içerisinde dijital kredisini kullanabiliyor ve ödemeyi gerçekleştirebiliyor.
Vakıfbank’ın N11 e-ticaret platformunda yapılan alışverişlere özel olan “Anında Dijital Kredi” ürününde %0 faiz uygulanıyor. Böylelikle N11’de yapılan tüm alışverişlerde Vakıfbanklılar, %0 faizli dijital kredi ile ihtiyaçlarını şimdi karşılıyor, ödemeye sonra başlıyor.

Vakıfbank N11 Dijital Kredi Nasıl Kullanılır?

N11’de yapılan alışverişlerde ödeme ekranından ayrılmadan Vakıfbank’tan %0 faizli dijital kredi kullanılabiliyor. Vakıfbank’ın bu kampanyasından yararlanmak için ise N11 alışveriş sepetindeki ödeme ekranında “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneğini seçmek yeterlidir. Bu ödeme yöntemini seçtikten sonra %0 faizli olarak alışveriş sepeti tutarı kadar krediyi tam 36 aya varan vade seçimiyle kullanabilmek mümkündür.

Ödeme ekranından ayrılmadan başvurulan Vakıfbank dijital kredi ürünün onaylanması dakikalar sürüyor. Dakikalar içerisinde onaylanan dijital kredi öncelikle “Masterpass” ödeme sistemine kayıtlı “Bankomat” hesabına ve oradan da da”3D Secure” güvenli ödeme altyapısı üzerinden işyeri hesabına aktarılıyor. Böylelikle tüm ihtiyaçlar N11’den şimdi karşılanıyor, ödemeleri 36 aya varan vadeyle daha sonra yapılabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Vakıfbank’tan Anında Dijital Taksitli Ek Hesap Kampanyası

Vakıfbank, N11’de yapılan alışverişlerde ödemeyi Vakıfbank ek hesap ürünüyle yapma kolaylığı da sunuyor. Üstelik alışveriş tutarı için yeterli ek hesap bakiyesi bulunmayanlar veya ek hesabı hiç olmayanlar, Vakıfbank Mobil veya Vakıfbank İnternet Şubesi kanallarından anında başvuru yapabiliyor. Dakikalar içerisinde alacağı onay ile de N11’de ödemeyi “Vakıfbank Bankomat Kart” ödeme seçeneği ile yapabiliyor.