Acil ihtiyaçları için harcama yapmak isteyenlere büyük müjde Vakıfbank’tan geldi. Kamu bankası Vakıfbank, tüketicilerin ihtiyaçlarını ertelemek yerine ödemelerini ertelemelerine imkan veren kampanyasını duyurdu. Vakıfbank, N11 alışveriş sitesinde yapılacak tüm alışverişler için anında kredi sunuyor. Üstelik faizsiz olan bu kredi desteğinin detayları da belli oldu!

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Vakıfbank’tan N11 Alışverişleri İçin Faizsiz Kredi Kampanyası

Vakıfbank müşterileri, n11.com alışveriş sitesinde veya mobil uygulamasında yapacağı harcamalarında nakit ihtiyaçlarını Vakıfbank faizsiz kredi ile karşılayabiliyor. Üstelik Vakıfbank faizsiz krediyi, n11.com alışveriş sitesindeki ödeme sayfasından ayrılmadan, dakikalar içerisinde kullanabilmek mümkün oluyor.

Vakıfbanklılar, 7 gün 24 saat N11’de yapacağı alışverişlerindeki sepet tutarı kadar ihtiyaç kredisini anında kullanabiliyor. Dakikalar içerisinde sonuçlanan faizsiz kredi ile alışverişini tamamlayabiliyor. N11 sitesindeki ödeme sayfasında yer alan “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneğini kullananlar, 7/24 hemen 36 aya varan vade seçeneklerinden birisini seçerek, kredi başvurusunu tamamlayabiliyor. Sayfadan ayrılmadan tamamlanabilen alışveriş kredisi, dakikalar içerisinde sonuçlanıyor. Onaylanan kredi tutarı önce “Masterpass Ödeme Sistemine” kayıtlı olan “Bankomat” kartına daha sonra da 3D Secure ile üye işyeri hesabına aktarılıyor. Vakıfbank dijital kredi kampanyası ile artık ihtiyaçları ertelemek zorunda kalınmıyor.

Vakıfbank N11 Taksitli Ek Hesap İle Ödeme İmkanı

Vakıfbank müşterilerine, N11’de yapacakları alışverişlerinde ayrıca “Dijital Taksitli Ek Hesap” ile ödeme imkanı da sunuyor. Vakıfbank müşterileri N11’de yapacağı alışverişleri için ödeme ekranında “Vakıfbank Bankomat Kart” seçeneğini tercih edebiliyor. Vakıfbank müşterisi mevcut ek hesap limitinden ödemeyi tamamlayabiliyor. Eğer ek hesap limiti veya ek hesabı bulunmuyor ise Vakıfbank Mobil veya Vakıfbank İnternet Şubesi kanallarından 7/24 ek hesap başvurusu yapabiliyor. Dakikalar içerisinde sonuçlanan başvurunun ardından alışveriş tutarı kadar olan ek hesap limiti tanımlanarak, ödeme işleminin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanıyor.

Vakıfbank anlaşmalı e-ticaret sitelerinde yapılan alışverişlerde kullanılabilen Vakıfbank Dijital Kredi ve yanı sıra Vakıfbank Dijital Taksitli Ek Hesap kampanyasından, kredi notu iyi olan tüm Vakıfbank müşterileri 7 gün 24 saat yararlanabiliyor. Başvurular ödeme sayfasından ayrılmadan, dakikalar içerisinde tamamlanıyor ve anında onaylanıyor.