Yaz sezonunda tüm harcamalar Vakıfbank’ta uygun geri ödeme koşullarıyla karşılanıyor. Vakıfbank ile N11 arasındaki iş birliğiyle platformdaki tüm harcamalar için kredi anında onaylanıyor. Vakıfbank’ın ihtiyaçları değil, ödemeleri erteleten dijital ihtiyaç kredisi kampanyasının tüm detayları belli oldu. Uygun geri ödeme koşullarıyla anında kullanılabilen Vakıfbank faizsiz kredi koşulları neler? Vakıfbank faizsiz n11 kredisi nasıl kullanılır? sorularının tüm yanıtları haberimizde!

Vakıfbank’tan Faizsiz Anında Kredi

Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank, 2022 yaz döneminde de ihtiyaçlarınızı ertelemek yerine ödemelerinizi erteleme fırsatı sunuyor. Üstelik Vakıfbank’ın n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından yapılacak tüm harcamalar için dakikalar içerisinde onaylanan faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası bulunuyor. Vakıfbank’ın faizsiz alışveriş kredisine başvuru işlemleri n11.com ödeme sayfasından dahi ayrılmadan anında yapılabiliyor. Üstelik dakikalar içerisinde sonuçlanarak, n11 siparişi tamamlanabiliyor.

Vakıfbank Faizsiz Anında Dijital Kredi Kampanyası

Vakıfbank’ın sunduğu anında dijital kredi kampanyasından n11.com web sitesi veya mobil uygulamasında yapılacak alışveriş işlemleri sırasında faydalanılabiliyor. Kampanya kapsamında n11.com platformunda sepet tutarı kadar anında kredi faizsiz olarak kullanılabiliyor. Anında dijital kredi başvuru işlemleri n11.com platformundaki satın alınacak ürünün ödeme ekranındaki “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneği üzerinden yapılabiliyor. Kampanya kapsamında faizsiz anında dijital kredi tam 36 aya varan vadeyle kullanılabiliyor.

Yapılan başvuru dakikalar içerisinde onaylanıyor ve ilk olarak “Masterpass” ödeme sistemine kayıtlı “Bankomat” hesabına aktarılıyor. Daha sonra ise “3D Secure” onayı ile üye işyeri hesabına aktarılıyor. Böylelikle bu yaz n11’den yapılacak tüm alışverişler faizsiz krediyle gerçekleştirilebiliyor.

Vakıfbank Anında Dijital Taksitli Hesap Kampanyası

Vakıfbank ile n11 arasındaki işbirliği sadece faizsiz kredi değil, aynı zamanda dijital taksitli hesap olarak da kullanılabiliyor. Platformdaki ödeme ekranında “Vakıfbank Bankomat Kart” seçeneğinin seçilmesi gerekiyor. Böylelikle Bankomat kartın hesabında tanımlı taksitli ek hesap bulunuyor ise ödeme oradan gerçekleştirilebiliyor. Ancak taksitli ek hesap limiti yeterli değil veya bulunmuyor ise başvurular Vakıfbank Mobil uygulaması üzerinden kolayca gerçekleştirilebiliyor. Dakikalar içerisinde tanımlanan dijital ek taksitli hesap üzerinden n11.com’daki alışveriş tutarı kolayca ödenebiliyor. Böylelikle bu yaz döneminde n11.com’dan yapılan alışverişlerde Vakıfbank anında dijital kredi veya ek hesap desteği ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi