Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Vakıfbank kamu bankaları arasında teknolojinin avantajlarını bankacılık hizmetlerine en süratli şekilde uygulayan banka olarak öne çıkıyor. Ülkemizde öncülüğünü yaptığı Dijital Kredi ürünüyle Vakıfbank, ihtiyaçlarınızı e-ticaretin ülkemizdeki en büyük platformlarından ertelemeden karşılamanızı sağlıyor. Üstelik dijital kredi olarak alışverişler için kullanabildiğiniz bu kredi, faizsiz olarak sunuluyor.

Vakıfbank ile Paynet ödeme altyapısı kullanan n11 e-ticaret platformu arasında yapılan anlaşmayla, Dijital Kredi kullanılarak, Vakıfbank’ ta hesabı olan herkes ihtiyaçlarını ertelemiyor. Hesabınız para bulunmadığında bile, n11 üzerinden yaptığınız alışverişlerinizin ödemesini, Vakıfbank Dijital Kredi ile anında ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca Dijital Kredi olarak sunulan ürün, Dijital Taksitli Nakit Avans olarak da kullanılabiliyor.

Vakıfbank Dijital Kredi Özellikleri

Vakıfbank Dijital Kredi ürününü kullanabilmek için, öncelikle Vakıfbank’ ta hesap açtırmanız gerekiyor. Hesabınıza bağlı olan banka kartı Bankomat, MasterPass altyapısına kayıt ediliyor. Bu aşamadan sonra n11 üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerin bedeli karşılığı olarak, Dijital Kredi ürününü kullanabiliyorsunuz. Eğer hesabınıza bağlı Nakit Avans ürünü bulunuyorsa. Limitiniz dahilinde Nakit Avans ürününü Taksitli Nakit Avans olarak n11 e-ticaret platformu alışverişlerinde de kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank Dijital Kredi İle n11 AlışVerişi Nasıl Yapılıyor?

N11 ve diğer Paynet ödeme altyapısı kullanan e-ticaret platformlarında, alışverişinizi tamamladıktan sonra, ödeme sayfasına ulaşmanız gerekiyor. Ödeme seçenekleri arasında bulunan “Vakıfbank Dijital Kredi ile Öde” seçeneğini işaretleyerek devam ediyorsunuz. Bu sırada eğer hesabınıza bağlı olan Bankomat banka kartınız MasterPass alt yapısına kayıtlı değilse, kaydınızı yapabiliyorsunuz. Kayıtlıysa işleme devam ediyorsunuz. Ödeme tutarı karşılığında Dijital Kredi için vade ve tutarla ilgili gerekli seçim ve sözleşme onaylarını yaptığınızda, ilgili tutar önce Bankomat kartınızın bağlı olduğu hesaba aktarılıyor. Ardından ilgili tutar 3D güvenlikli ödeme sistemiyle, platforma aktarılıyor.

Vakıfbank Anında Dijital Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Alışverişin hemen ardından ödeme sayfasında seçenekler arasından “Vakıfbank Bankomat Kartı ile Öde“ seçeneğini tercih etmeniz gerekiyor. Ödeme tutarını karşılayacak Nakit Avans limitinizin bulunması halinde işleme devam ederek, vade seçimi yapmanız gerekiyor. Gerekli sözleşme onayı sonrasında ilgili tutar 3D güvenlik sistemiyle ilgili platforma aktarılıyor. Nakit Avans limitinizin yetmemesi durumunda, ödeme sürecinde, bankaya başvurarak limit artırım talebinde de bulunabiliyorsunuz.