Artan fiyatlar ve yükselen enflasyon, ülkemizin istediğimizin yeni gündemini oluşturuyor. Yükselen fiyatların etkileri en fazla market alışverişleri sırasında ortaya çıkıyor. Bu çerçevede bankalar çeşitli kampanyalarla, müşterilerinin daha avantajlı alışverişler yapmasını sağlamaya çalışıyorlar. Vakıfbank tarafından hazırlanan son kampanyayla birlikte, Yapılan market alışverişlerinizden, toplamda 80 TL Worldpuan kazanabilme şansınız bulunuyor.

Vakıfbank Market Alışverişine 80 TL Worldpuan Kampanyası Özellikleri

Vakıfbank Worldcard kredi kartı sahipleri, yaptıkları market alışverişlerinden, Mart ayı boyunca 80 TL worldpuan kazanma şansına sahip. 1-31 Mart arasında, marketlerden yaptığınız 200 TL ve üzeri ikinci alışveriş ve sonrakilerden 20 TL worldpuan kazanabiliyorsunuz. Alışverişler Vakıfbank worldcard kredi kartınızı kullanarak, 200 TL ve üzeri yaptığınız ilk alışveriş sonrasında, 200 TL ve üzeri 4 alışverişe kadar 20 TL kazanabiliyorsunuz. Toplamda kazancınız 80 TL worldpuan oluyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Ek kart ve sanal kartlardan yapılan market alışverişleri de, kampanya kapsamında değerlendiriliyor. Kampanya kapsamında yaptığınız market alışverişlerinin, fiziki POS cihazlarından ya da online olarak worldcard aracılığıyla yapılması gerekiyor. Sanal market alışverişlerinde anlaşması bulunmayan MİGROS Sanal Market alışverişleri kampanya kapsamında geçerli olmuyor. Fiziki alışverişler sırasında ödemelerin WORLD POS cihazları aracılığıyla yapılması gerekiyor.

Vakıfbank Market Alışverişine 80 TL Hediye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Kampanyanın avantajlarında faydalanabilmek için, öncelikle katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Katılım iki şekilde yapılabiliyor. Vakıfbank Mobil uygulamasına girdiğinizde “ CEPTE KAZAN` bölümüne girerek “kampanyay katıl” linkine tıklamanız gerekiyor. Kampanyaya katılmak için diğer bir yöntem, 6635’e SMS göndermek. Göndereceğiniz SMS için şu formatı kullanmanız gerekiyor; “GIDA boşluk kartınızın son 6 hanesi”. Kısa mesajı gönderiminiz sonrasında kampanya katılımınız gerçekleşiyor ve sonrasında yaptığınız market alışverişleri kampanya kapsamında değerlendiriliyor.

Toplam 5 defa 200 TL ve üzeri market alışverişi yaptığınızda, 80 TL worldpuan kazanabiliyorsunuz. Aynı gün ve aynı işyerinde yapılmış, birden fazla 200 TL harcamanın sadece ilki kampanya kapsamında geçerli oluyor. Katılım sonrasında yaptığınız ilk 200 TL ve üzeri alışverişte puan kazanamıyorsunuz. İkinci ve sonraki 200 TL ve üzeri alışverişlerinizden 20 TL kazanabiliyorsunuz.  Kampanyadan en fazla 4 defa yararlanabiliyor ve 80 TL worldpuan kazanıyorsunuz.