Yaşam koşullarının getirmiş olduğu gereklilikler nedeniyle gün içerisinde sık sık nakit ihtiyacı oluşabiliyor. Acil nakit ihtiyacı olduğunda çözüm için vatandaşların ilk başvuru noktası bankalar oluyor. Bankaların sunduğu taksitli nakit avans kampanyaları çerçevesinde 7 gün 24 saat her an acil nakit ihtiyacı için destek sağlanabiliyor. Üstelik avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme planı seçenekleriyle taksitli nakit avans ürünleri, acil nakit ihtiyaçları için ekonomik bir çözüm seçeneği de oluşturuyor.

Vakıfbank Nakite Taksit Kampanyası

Kamu bankası Vakıfbank müşterileri, bankadan kullanacakları nakit avans ürünleri için çok avantajlı taksit imkanından yararlanıyor. Üstelik Vakıfbank taksitli nakit avans ürününü kullanmak için başvuru yapmaya da gerek yok. Vakıfbank kredi kartı müşterileri, kredi kartlarındaki limit ile doğru orantılı olarak 7 gün 24 saat taksitli nakit avans çekimi gerçekleştirebiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Vakıfbank NakiteTaksit şeklinde isimlendirilen kampanya kapsamında en az 500 TL, en fazla 10.000 TL olacak şekilde taksitli nakit avans çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank NakiteTaksit kampanyasında limit kullanımı sınırlamaları bireysel kartlarda günlük 4.000 TL, Business Card’lar için 10.000 TL olarak belirlenmiştir. Taksitli nakit avans kullanımlarını Vakıfbank Mobil veya Vakıfbank İnternet Şubesi kanalları üzerinden yaptığınızda günlük nakit avans çekim limiti 20.000 TL olarak uygulanmaktadır.
Taksitli nakit avans çekim işlemlerinde belirtilen tutarlar üst sınırı oluşturur. Bu çerçevede vatandaşın kullanabileceği nakit avans limitleri, Vakıfbank kredi kartı limitleriyle sınırlıdır. Ayrıca nakit avans çekimi için kredi kartı limitinin yeterli olması gerekmektedir. Aksi halde kampanyadan faydalanılamamaktadır.

Vakıfbank Nakite Taksit Kampanyası Koşulları

Vakıfbank NakiteTaksit kampanyasından yapacağınız taksitli nakit avans çekimlerinizde 4 aydan 12 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik taksitli nakit avans kullanımlarınızda 12 ay vadeye kadar sadece %1.80 faiz oranından da faydalanabilirsiniz. Business Card sahipleri için taksitli nakit avans kullanımlarında %1 oranında işlem ücreti de uygulanmaktadır.

Vakıfbank NakiteTaksit kampanyası kapsamında kullanılan taksitli nakit avansların geri ödeme tarihlerinin geçirilmesi durumunda günlük alışveriş faizi uygulanmaktadır. Düşük faiz oranı, 12 ay vade imkanıyla oluşturulan avantajlı geri ödeme planını işlem öncesinde görebilir ve bütçenize uygun olacak şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.