Vakıfbank, kamu bankası olmasına rağmen, yeni tür bankacılık hizmetleri ve teknolojinin bankacılık hizmetlerinde kullanımının öncüsü olmaya devam eden bir anlayışa sahip. Kablosuz iletişim teknolojisi ve internet alt yapısının yaygınlaşmasıyla birlikte, cep telefonları aracılığıyla cebimize sığan büyük bir networke sahibiz. Her an istediğimiz noktadan bağlanabildiğimiz bu büyük şebeke, her türlü hizmeti de çevrim içi bir şekilde uzaktan ve hatta temassız olarak alabilmemizi sağlıyor.

Vakıfbank bu kapsamda özellikle e-ticaret platformlarından alışveriş yapan müşterilerinin ihtiyaçlarına özel yanıt veren bir bankacılık ürünü geliştirdi. Vakıfbank tarafından “ Anında Dijital Kredi” adı verilen bu ödeme yönteminde, n11 e-ticaret platformuyla birlikte Paynet ödeme alt yapısını kullanan e-ticaret sitelerinden hesabınızda hiç para yokken bile alışveriş yapabiliyorsunuz.

Vakıfbank N11 Anında Dijital Kredi kampanyası

Kampanyadan faydalanabilmek için, öncelikle Vakıfbank müşterisi olmak ve hesabınızı bağlı olan banka kartı Bankomat’ a sahip olmak gerekiyor. Bankomat Kartınızı MasterPass alt yapısına kayıt ettikten sonra, “Anında Dijital Kredi” kullanmaya hazır olabiliyorsunuz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Herhangi bir ihtiyacınızı ertelemeden, hesabınızda hiç paranız yoksa bile n11 e-ticaret platformundan alışverişinizi yapıyorsunuz. Yapılan alışveriş için ödeme sayfasında gelindiğinde, “ Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneğini işaretliyorsunuz. Bankomat kartınız Masterpass sistemine kayıtlı değilse, bu aşamada kayıt işlemini yapabiliyorsunuz.

Kayıt sonrasında ilgili alışverişin tutarı karşılığı olan kredi için gerekli vade ve onaylarla ilgili sayfaları onaylayarak ilerliyorsunuz. Ardından Bankomat kartınızın bağlı olduğu hesaba ilgili tutarın transferi gerçekleşiyor. Devamında 3D Secure Güvenli Ödeme alt yapısı kullanılarak, alış veriş tutarı platform Bankomat kartınız aracılığıyla aktarılıyor.

Vakıfbank Anında Dijital Taksitli Nakit Avans Ürünü

Vakıfbank müşterileri nakit avans ürününe sahipse, bu ödeme seçeneğini de kullanabiliyor. Taksitli nakit avans, nakit avans olarak bulunan mevduatınızı, e-ticaret alışverişlerinde uzun vade ve düşük faizle kullanabilmenizi sağlayan bir avantaj oluşturuyor.

Ödeme esnasında nakit avans limitinizin yetmemesi durumunda, bankanıza başvurarak limit artırım talebinde de bulunabiliyorsunuz. E-ticaret platformu n11’ de yaptığınız alışveriş sonrası ödeme sayfasında seçenekler arasında yer alan “Bankomat Kartı ile Öde” seçeneğini işaretleyerek, ödemeyi nakit avans limitinizi taksitlendirerek kullanabiliyorsunuz.