Adalet Bakanlığı tarafından yapılan açıklamayla, bakanlık çalışanlarının aylıklarını aldığı banka olan Vakıfbank ile varılan yeni promosyon anlaşması duyuruldu. Eşit olarak her personele ve tek seferde olmak üzere verilen promosyon tutarı, bugüne kadar ki en büyük promosyon olma özelliğine sahip. Yapılan basın açıklamasında, Vakıfbank ile her personel için tek seferde ödenecek 25.000 TL promosyon için anlaşıldığı duyuruldu.

Adalet Bakanlığı Çalışanlarına Vakıfbank’ tan 25.000 TL Promosyon Müjdesi

Bugüne kadar ki en yüksek promosyon rakamı olan 25.000 TL tek seferde ödenecek. Bakanlıktan yapılan açıklamada “Adalet Bakanlığı personeli için rekor promosyon anlaşması. Adalet Bakanlığı ile Vakıfbank arasındaki anlaşmaya göre personele eşit ve tek seferde 25.000 TL promosyon ödenecek. Hayırlı olsun” denildi.

25.000 TL Promosyon Müjdesi

Bakanlığın yaptığı açıklama şu şekilde “Adalet Bakanlığı personelinin banka promosyon anlaşması rekor bir rakamla protokole bağlanmıştır. Adalet Bakanlığı merkez ve merkez dışı birimleri ile adalet teşkilatında görev yapan personelin maaş, ücret ve diğer ödemelerinin yapılacağı bankanın tespit edilmesi amacıyla gerçekleştirilen ihalenin ilk oturumu 19.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İhalenin ilk oturumunda en yüksek teklif 20.100 TL olarak Vakıfbank tarafından verilmiştir. Diğer bankalar ise ihaleden çekilmiştir.”

Yapılan ihale neticesinde en yüksek teklifi 25.000 TL olarak veren Vakıfbank, ihaleyi kazandı. Böylece verilecek promosyon tutarı da kesinleşmiş oldu. Bakanlık temsilcileriyle birlikte, Büro Memur Sen ile Koop İş Sendikası yetkililerinin beraber katıldığı ihale, 22.08.2022 tarihinde yapıldı. Vakıfbank, ihalede tek seferde ve her çalışana eşit olarak 25.000 TL promosyon teklifini revize ederek, ihalenin kazananı olmuştur.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bugüne Kadar ki En Yüksek Promosyon Oldu

İhalenin sonucunda Vakıfbank 25.000 TL tek seferde ödeme şeklinde promosyon ödemesini, 3 yıl üzerinden sundu. Bugüne kadar herhangi bir kurum için verilen en yüksek promosyon bedeliyle, rekor kıran ihale, tüm Adalet Bakanlığı çalışanları tarafından sevinçle karşılandı. Çalışanlar, sürece en büyük katkıyı sağlayan sendika temsilcileri ile birlikte, Vakıfbank yetkililerine özel olarak teşekkür etti. Yapılan açıklama da “Milletimize adalet hizmetlerini sunmak için faaliyetlerini özveriyle sürdüren her bir personelimize banka promosyon anlaşmasıyla ödenecek olan rekor miktarın hayırlı olmasını dileriz.” denildi.