Vakıfbank, belirli meslek çalışanlarına yönelik mevcut ihtiyaçları doğrultusunda özel kredi kampanyaları düzenliyor. Vakıfbank’ın 2022 yılında mesleklere göre düzenlenen özel kredi ihtiyaç kredilerinden birisi de avukatlara özel oldu. Türk yargı sisteminin en önemli paydaşları avukatlar, mevcut ihtiyaçları doğrultusunda avantajlı faiz oranları ve uzun vade imkanlarıyla Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. İşte Vakıfbank’ın avukatlara özel ihtiyaç kredisi kampanyasının tüm detayları!

Vakıfbank’tan Avukatlara Özel İhtiyaç Kredisi

Türk yargı sisteminin en önemli paydaşları olan avukatların ihtiyaçlarına odaklı olarak özel düzenlenmiş ihtiyaç kredisi Vakıfbank tarafından sunuluyor. Vakıfbank tarafından sunulan avukatlara özel bu ihtiyaç kredisinde hem 36 aya varan vade hem de sadece %1.79 faiz oranı uygulanıyor. Ayrıca kredi taksitlerini 3 aydan 9 aya kadar erteleme imkanı da sunuluyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Vakıfbank Avukatlara Özel İhtiyaç Kredisi Koşulları

Vakıfbank, 2022 yılında masrafları artan avukatlara destek olmak amacıyla özel bir ihtiyaç kredisi düzenledi. Düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında sadece avukatlar bulunuyor. Buna göre Vakıfbank avukatlara özel ihtiyaç kredisinde 3 aydan 36 aya varan vade imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra avukatlar, ihtiyaçları için kullanacakları kredinin taksit ödemelerine tam 3 ay sonra başlayabiliyor.

3 aya varan erteleme desteği bulunan avukatlara özel ihtiyaç kredisinde 3.000 TL ile 50.000 TL arasına 36 ay vade, 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay vade, 100.001 TL ile 125.000 TL arasına ise 12 ay vade desteği sunuluyor. Böylelikle avukatlar, 2022 Eylül ayında %1.79 faiz oranı ve 36 aya varan vade imkanıyla 3 ay ertelemeli olarak 125.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçları için kredi kullanabiliyor.

Vakıfbank’tan Yeni Avukatlara Özel İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, avukatlık mesleğine yeni başlayan ve 1 yıllık avukatlık yapmış olanlara da tam 9 aya varan ertelemeli ihtiyaç kredisi sunuluyor. Kampanya kapsamında maksimum 20.000 TL’ye kadar kişinin “Kredi Kayıt Bürosu(KKB)” kredi notu performansın göre kredi limiti tanımlanmaktadır. Bu kredi de bankacılık mevzuatı gereğinde kredi limitine göre belirli vade seçimleri yapılabilmektedir.  Maksimum 9 ay erteleme imkanıyla başvuru için en yakın Vakıfbank şubesine başvuru gerçekleştirilmesi gerekiyor.