Ekonomide yaşanan dalgalanmaların, yüksek enflasyon rakamlarıyla birleştiği bu dönemde ihtiyaçları karşılamak, toplumun her kesimi için çok zorlu hale geldi. Vakıfbank, avukatların Pandemi döneminde yaşadıkları ekonomik zorlukları göz ardı etmiyor. Vakıfbank, Türkiye genelindeki tüm avukatlar için özel koşullarda ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. Vakıfbank avukatlara özel kredi ile tüm avukatlar ihtiyaçlarını çok uygun geri ödeme koşullarından faydalanarak, karşılayabiliyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Vakıfbank Avukatlara Özel 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’ın tüm avukatların hayatını kolaylaştıran ihtiyaç kredisi kampanyasından çok uygun koşullarla faydalanılabiliyor. Türkiye’nin en büyük kamu bankası, avukatlık mesleğini icra eden müşterilerinin ekonomik finansman desteğinden çok uygun koşullar altında faydalanabilmesini sağlıyor. Bu çerçevede Vakıfbank tarafından avukatlara özel ihtiyaç kredisi ile yeni avukatlara özel ihtiyaç kredisi kampanyası sunuluyor.

Vakıfbank’ın tüm avukatlara yönelik sunduğu özel ihtiyaç kredisi 2 farklı paket seçeneğiyle sunuluyor. Böylelikle hukuk sisteminin en temel yapı taşları olan avukatların Pandemi döneminde desteklenebilmeleri sağlanıyor. Vakıfbank’ın sunduğu avukatlara özel ihtiyaç kredisinde 125.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için 36 aya varan vade imkanı ve %1.79 faiz oranı fırsatı sunuluyor. Vakıfbank yeni avukatları da unutmayarak yeni mezun olan avukatlara özel ihtiyaç kredisinde 20.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlar için 36 aya varan vade imkanıyla sadece %1.85’te başlayan kredi faiz oranları sunuyor.

Vakıfbank Avukatlara Özel 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, avukatların tüm acil nakit ihtiyaçları için kolayca ve uygun koşullarda kredi kullanabilmelerini sağlıyor. Özellikle avukatlar Vakıfbank ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarını şimdi karşılıyor ve ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyor. Vakıfbank’ın ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında avukatlar 3 aya kadar, yeni avukatlar ise tam 9 aya kadar ilk taksit ödemelerini erteleme fırsatından faydalanabiliyor.

Avukatlara özel ihtiyaç kredisinde 3 aya kadar, yeni avukatlara özel ihtiyaç kredisinde 9 aya kadar erteleme desteği sunan Vakıfbank, avukatların ihtiyaçlarını ertelemek yerine ödemelerini ertelemelerini sağlıyor. Vakıfbank’ın avukatlara özel ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen tüm avukatlar ve yeni mezun avukatlar, hemen en yakın Vakıfbank şubesine giderek şahsen başvuruda bulunabiliyor.