Türkiye’nin en büyük kamu bankası Vakıfbank, her dönemde olduğu gibi bu dönemde de farklı meslek gruplarının özel ihtiyaçlarına özel çözümler üretmeye devam ediyor. Özellikle Pandemi döneminde sağlık krizine eşlik eden finansal krizler karşısında vatandaşa destek olan en önemli bankaların başında Vakıfbank geliyor. Vakıfbank şimdi de avukatlık mesleğini icra eden vatandaşları unutmuyor ve onlara özel bir kredi kampanyası düzenliyor. İşte Vakıfbank’ın avukatlara özel kredi kampanyasının detayları!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Avukatlar İçin Avantajlı Kredi

Vakıfbank, günümüzde farklı meslek gruplarının farklılaşan ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş sektörel kredi kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Vakıfbank 2022 yılında avukatlar içinde özel bir kredi kampanyasına başladı. Vakıfbank’ın avukatlık mesleği icra edenler için hazırladığı özel kredi imkanı bulunuyor. Avukatlık mesleğine yıllarını vermiş emektarlardan, mesleğe yeni başlayanlara kadar tüm avukatlar için oldukça uygun faiz oranları ve özel ödeme koşullarıyla kredi desteği veriliyor.

Üstelik avukatlar için 36 aya vara vade fırsatı desteği de sunuluyor. Vakıfbank’ın avukatlara özel ihtiyaç kredisi kampanyası 2 farklı şekilde sunulmaktadır. Bu farklar sektörde tecrübeli olan avukatlar ve yeni mezun olan avukatlar şeklinde bir kıdem farkından meydana gelmektedir.

Vakıfbank Avukatlara Özel 125.000 TL Kredi

Vakıfbank, tüm avukatlar için 125.000 TL’ye varan kredi desteği sunuyor. Vakıfbank’ın avukatlara özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen tüm avukatlar 3.000 TL ile 50.000 TL arasındaki limitler için 36 aya varan vade seçimi yapabiliyor. Bankacılık mevzuatı gereğince 50.001 TL ile 125.000 TL arasındaki kredi limitleri için 3 aydan 24 aya varan vade seçimi yapılabiliyor. Üstelik avukatlar sadece %1.79 kredi faiz oranı fırsatından da yararlanabiliyor. Bununla birlikte avukatlar dilerlerse 3 aya kadar erteleme imkanından yararlanarak, ilk taksit ödemesine 90 gün sonra başlayabiliyor.

Vakıfbank’ın yeni mezun ve meslekte yeni olan avukatlar içinde sunduğu özel bir avukatlık kredisi bulunuyor. Bu kredi de yeni avukatlara özel ihtiyaç kredisi kampanyası sürdürülüyor. 1 yıldır avukatlık yapan kişiler 20.000 TL’ye kadar %1.85’ten başlayan faiz oranları ve 36 ay vade desteğinden yararlanabiliyor. Üstelik 9 aya kadar erteleme desteğiyle, ekonomik açıdan büyük bir destek alabiliyor.