Her meslek grubunun değişen ihtiyaçlarına yanıt verecek kredi ürünleri bankacılık sektöründe oldukça revaçta bulunuyor. Günümüzde avukatların kariyer ve sektörel işlemlerine yönelik mevcut tüm acil masrafları için özel kredi çözümleri sunuluyor. Avukatlara özel kredi kampanyaları sayesinde avukatların büro açım işlemleri başta olmak üzere tüm masraf ve giderleri için uygun koşullarda kredi çekebilmeleri sağlanıyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Vakıfbank Avukatlara Özel Kredi Kampanyası

Vakıfbank, avukatların ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı özel koşullara sahip kredi ürünleri sayesinde tüm avukatlar ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılayabiliyor. Avukatlık mesleğini icra eden herkes kamu bankası Vakıfbank’ın sunduğu kredi ürünlerine başvuruda bulunabiliyor.

Vakıfbank tarafından avukatlar için hazırlanan kredi paketi 2 farklı şekilde sunuluyor. İlk pakette avukatlara özel ihtiyaç kredisi bulunuyor. İkinci pakette ise yeni avukatlara özel ihtiyaç kredisi bulunuyor. Her kredi paketiyle de avukatlar uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kullanma şansını yakalıyor.

Avukatlara Özel Kredi Koşulları

Vakıfbank avukatlara özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 3.000 TL ile 125.000 TL arasındaki tüm acil nakit ihtiyaçları için uygun koşullarda kredi çözümü sunuyor. Avukatlara özel kredi kampanyasında 50.000 TL’ye kadar 36 ay, 50.000 TL ile 125.000 TL arasına ise 24 aya varan vade imkanı sağlıyor. Üstelik Vakıfbank’ın avukatlara özel ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade için yalnızca %1.79 kredi faiz oranı uygulanıyor. Vakıfbank avukatlara özel ihtiyaç kredisinin en önemli avantajlarından birisi de 3 ay sonra ödemeye başlanabilmesidir. 3 ay ertelemeli Vakıfbank avukatlara özel ihtiyaç kredisiyle krediyi şimdi kullanabilir, ödemeye 3 ay sonra başlanabilir.

Yeni Avukatlara Özel İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank tarafından sunulan yeni avukatlara özel ihtiyaç kredisi kampanyasından, avukatlık mesleğini yeni icra etmeye başlayan avukatlar faydalanabilmektedir. Üniversitelerin avukatlık bölümlerinden yeni mezun olan kişilerin, avukatlık kariyerlerine daha sağlam adımlarla başlayabilmeleri için ihtiyaç duyduğu desteği en uygun koşullarda alabilmeleri sağlanıyor.

Vakıfbank yeni avukatlara özel ihtiyaç kredisinde 20.000 TL’ye kadar tüm acil nakit ihtiyaçlarına özel 36 ay vadeli %1.85’ten başlayan faiz oranlarıyla kredi kullandırılıyor. Üstelik maksimum 9 aya varan ödemesiz dönem imkanıyla avukatlığa yeni başlayanlara önemli bir destek sağlanıyor.