Vakıfbank'tan arabası olanlara özel inanılmaz avantajlı bir kredi duyurdu.

Vakıfbank, acil nakit ihtiyacı olanlar için uygun koşullarda kolayca ihtiyaç kredisi kullanabilme fırsatı sağlıyor. Vakıfbank’tan otomobilinizi rehin göstererek, nakit ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Vakıfbank otomobil rehinli ihtiyaç kredisi kampanyasıyla hem daha kolay kredi kullanabilir hem de düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Vakıfbank otomobil rehinli kredi nasıl çekilir? Vakıfbank otomobil rehinli ihtiyaç kredisinde faiz oranları nedir? Ve diğer tüm ihtiyaç kredisi detayları haberimizde!

Otomobilinizin Üstünden İhtiyaç Kredisi Kullananın

Vakıfbank, nakit ihtiyacı bulunan ancak gelir düzensizliği vb. sebeplerle ihtiyaç kredisi kullanmakta zorlanan müşterileri için büyük bir fırsat sunuyor. Vakıfbank otomobil rehinli ihtiyaç kredisi sayesinde artık KKB skorunuzun düşük olması, gelirinizin düşük olması veya düzensiz olması gibi etkenler, ihtiyaç kredisi kullanımınıza engel teşkil etmiyor. Sizde hemen sahip olduğunuz aracı rehin göstererek, yüksek limitli ihtiyaç kredisini Vakıfbank’tan kullanabilirsiniz.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Vakıfbank Otomobil Rehinli İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Araç sahipleri Vakıfbank’tan araçlarını rehin göstererek yüksek miktarlardaki nakit ihtiyaçları için hemen ve kolayca ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Üstelik Vakıfbank otomobil rehinli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kullanacağınız kredide 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Hatta 36 aylık vade programını ister aylık taksitlerle, ister 3 aylık dönemlere, ister de değişken taksitlerle de geri ödeyebilirsiniz. Size özel geri ödeme planlarından birisini seçerek, kullanacağınız kredinin geri ödemesinde de zorluk yaşamazsınız.

Vakıfbank otomobil rehinli ihtiyaç kredisinde belirli ve düzenli gelirinizin olması ve istihbaratınızın olumlu yönde olması gerekmektedir. Vakıfbank’tan kredi almak için rehin göstereceğiniz otomobilinize ait kasko sigortası da yine Vakıfbank tarafından yapılır. Ayrıca Vakıfbank otomobil rehinli ihtiyaç kredisi kullandığınızda zorunlu olarak “Hayat Sigortası” da uygulanmaktadır.

Vakıfbank otomobil rehinli ihtiyaç kredisinde kullanabileceğiniz en üst limit rehin göstereceğiniz aracın değeriyle paraleldir. Buna göre Vakıfbank otomobil rehinli ihtiyaç kredisinde limit belirleme aracınızın marka, tip ve modeline göre belirlenecek değerin 50% oranına denk gelmektedir. Yani aracınızın değerinin yarısı tutarında acil nakit ihtiyaçlarınız için otomobilinizi rehin göstererek Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Otomobil Rehinli İhtiyaç Kredisi Gereken Belgeler

Vakıfbank’tan yapacağınız otomobil rehinli ihtiyaç kredisi kullanımlarınızda başvuru işlemleri için “Nüfus Cüzdanı” veya “Sürücü Belgesi” aslı veya fotokopisi, “İkametgah Belgesi” veya “Güncel fatura(elektrik, su vb.)” ve “otomobil ruhsat fotokopisi gereklidir.