Araç almak isteyenlere müjde: Vakıfbank'ın 0 km taşıt kredisi sayesinde herkes hayalindeki araca kavuşuyor!

İçerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde kişisel korumanın önemi bir hayli arttı. İzole yaşamaya gayret gösterenler, toplu taşımacılık kullanmayı bırakarak özel araçlarıyla seyahat etmeye başladı. Araç sahibi olanlar bu konuda şanslıyken, aracı olmayanlar yeni bir araç almanın yollarını araştırmaya başladı.

Pandeminin tek etkisi insan sağlığı üzerinde olmadı. Korunmak amacıyla getirilen yasaklar ve kapanmalardan dolayı esnaf birer birer kepenk kapattı, bu yüzden çok insan işsiz ve parasız kaldı. Hal böyle olunca araç almak birçok kişi için hayal olarak kaldı. Tam bu noktada Vakıfbank devreye girdi. Vakıfbank'ın sunduğu 0 km taşıt kredisi sayesinde araç sahibi olmak isteyenler hayallerine kavuştu.

Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde Vakıfbank'tan Geliyor!

vakıfbank-10

Vakıfbank araç sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Vakıfbank'ın sunduğu düşük faiz ve uzun vadeli ihtiyaç kredisi sayesinde araç almak isteyenler bu hayalini kolayca gerçekleştiriyor. Bu krediden yalnızca düzenli geliri olan ve bu geliri beyan eden, bunun yanı sıra istihbaratı olumlu kişiler faydalanabiliyor.

Vakıfbank, nihai fatura değeri 120.000 TL ve altında olan araçlar için araç bedelinin %70'i, 120.001-300.000 TL arasındaki araçlar için araç bedelinin %50'si, 300.001-750.000 TL arasında olan araçlar için araç bedelinin %30'u, 750.000 TL olan araçlar için de değerinin %20'si oranında kredi kullanma imkanı sunuyor.

Bu kredi için vade süreleri çekilen kredi tutarına göre değişiyor. nihai fatura değeri 120.000 TL ve altında olan araçlar için azami vade 48 ay, 120.001-300.000 TL arasındaki araçlar için 36 ay, 300.001-750.000 TL arasında olan araçlar için 24 ay ve 750.000 TL olan araçlar için de 12 ay olarak belirleniyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Vakıfbank'ın Taşıt Kredisi Avantajları Saymakla Bitmiyor!

vakıfbank 3

Vakıfbank'ın sunduğu avantajlar düşük faiz ve uzun vade ile sınırlı kalmıyor. Vakıfbank, serbest ödemeli ve 3 ayda bir taksitli gibi ödeme seçenekleriyle, geri ödemeler konusunda cebinizi yormuyor. Herkese uyan bu krediden faydalananlar, araç sahibi olma hayalini kolaylıkla gerçekleştiriyor.

Vakıfbank'tan kullanacağınız taşıt kredisi için, krediye konu olan aracın rehni teminat olarak alınıyor. Ödemelerin sorunsuz yapılması halinde, kredi vadesi sona erdiğinde bu rehin kaldırılıyor. Sizlere de yeni aracınızın keyfini doya doya sürmek kalıyor.