Vakıfbank bayrama özel inanılmaz bir kampanya başlattı. 125.000 TL'yi anında veriyor ve istediğiniz gibi ödüyorsunuz.

Bayram öncesinde ihtiyaçların getirdiği mali yükle boğuşanlar için Vakıfbank’tan düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası geldi! Vakıfbank Bayram Kredisi ile bu Kurban Bayramı’nda çıkan masraflar için çok uygun koşullara sahip kredi kullanarak, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayın. Bu bayramda Vakıfbank’tan 36 aya kadar vade seçeneğiyle düşük faizli kredinizi hemen kullanın.

Vakıfbank 36 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Acil nakit ihtiyacı olanlar için Vakıfbank, çok uygun geri ödeme koşullarında bayram kredisi sunuyor. Bu bayramdaki tüm ihtiyaçlarınız için tam 36 ay vade seçeneğiyle cazip faiz oranlarından kredi kullanabilirsiniz. Böylelikle bu bayramda ihtiyaçlarınızı karşılayamama gibi bir durumla karşı karşıya kalmıyorsunuz.

Vakıfbank’ın bayram kredisinden tüm özel sektör çalışanları ve emekliler faydalanabiliyor. Böylelikle herkes bu bayramda da ister tatil ister de sevdiklerini karşılamak için çok uygun koşullarda nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Vakıfbank Bayram Kredisi Özellikleri

Bu bayramda ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanabileceğiniz Vakıfbank bayram kredisi çok uygun geri ödeme koşullarıyla herkese büyük bir kolaylık sağlıyor. 36 aya kadar vade seçeneği bulunan Vakıfbank bayram kredisinde geri ödemede de esnek seçenekler sunuluyor. Bayram kredisinde sizin belirleyeceğiniz geri ödeme planı sayesinde kullandığınız kredinin geri ödemesinde çok daha rahat hareket edebileceksiniz. Vakıfbank bayram kredisi geri ödeme planını;

  • Aylık eşit taksitli,
  • Artan taksitli,
  • Azalan taksitli,
  • 3 ay ödemesiz aylık eşit taksitli,
  • 3 aylık taksitli,
  • Son taksit balon ödemeli,
  • Değişen taksitli şeklinde farklı ödeme planı seçeneklerinden birisini tercih edebileceksiniz.

Yüzde 1.55’ten Başlayan Düşük Faiz Oranları

Vakıfbank bayram kredisinde 36 aya kadar vadeli 125 bin TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızı 1.55% kredi faiz oranıyla karşılayabilirsiniz. 3 aydan 36 aya kadar vadeli bayram kredisinde kredi aylık akdi faiz oranları 1.55% oranından başlıyor. Kredi faiz oranı Kredi Kayıt Bürosu(KKB) notunuza göre değişiklik gösterebiliyor.

Vakıfbank Bayram İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bayram kredisine başvuruda bulunmak isteyenler Vakıfbank şubelerinden, Vakıfbank Cep ve İnternet şubelerinden ve Vakıfbank SMS şubesinden başvurularını yapabilecek. SMS ile kredi başvurusu işlemleri cep telefonun kısa mesaj servisinde aralarında birer boşluk olacak şekilde “KREDI”, “T.C. kimlik numarası”, “Aylık gelir” bilgilerini yazarak, 5724’e SMS göndererek, gerçekleştirilebiliyor.