Çünkü n11’de yapacağınız alışverişlerde anında dijital krediniz yanınızda. hatta n11’den yapacağınız alışverişleriniz sonrasında ödeme sayfasından ayrılmadan dakikalar içerisinde kredinizi çekebilirsiniz. Hem de ister Vakıfbank Anında Dijital Kredi, ister Vakıfbank Taksitli Ek Hesap seçeneklerinden birisini değerlendirebilirsiniz. İşte detaylar!

Alışverişleriniz İçin Anında Kredi

Gitgide genişleyen e-ticaret olanakları ile birlikte birçok kişi artık alışverişlerini internet sitelerinden gerçekleştirmeye başladı. Bu siteler arasında en popüler olanlarından birisi ise n11. Kozmetikten elektronik eşyaya, tekstilden mobilyaya her şeyi bulabileceğiniz n11’den yapacağınız alışverişlerinizde Vakıfbank ekstra kolaylık sağlıyor. Siz de N11’den yapacağınız alışverişlerinizde, Vakıfbank’tan 5 bin TL’ye kadar faizsiz kredi alabilir ve krediyi 36 aya varan vadelerle geri ödeyebilirsiniz. Üstelik de bu kredi için herhangi bir şekilde şubeye gitmenize de eğerek yok. N11’den alışveriş sepetinizi oluşturur oluşturmaz anında Vakıfbank’tan 5 bin TL’ye kadar faizsiz kredi alabilirsiniz. İşte bunun için yapmanız gerekenler!

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Vakıfbank Anında Dijital Taksitli Ek Hesap Kullanımı

N11’den alışveriş yapmayı düşünüyorsanız Vakıfbank’ın anında kredi imkanından yararlanabilirsiniz. Yapacağınız 5 bin TL’ye kadar alışverişleriniz için bankadan 36 aya varan taksitlerle faizsiz kredi alabilirsiniz. Bunun için alışverişinizi tamamladıktan sonra Masterpass üyesi e-ticaret sitesinden ödeme sayfasına geçerek Vakıfbank Bankomat seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Ardından alışveriş tutarınız ne kadarsa o miktarda yeterli Ek Hesap limitiniz varsa listelenen vade seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz. Eğer ek hesap limitiniz yoksa veya kart limitiniz yeterli miktarda değilse Vakıfbank İnternet Bankacılığı ya da Mobil Bankacılık seçeneklerini kullanarak limit artırımınızı yapabilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirip kullanım koşullarının onaylanması ile birlikte alışveriş tutarınız önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı Bankomat hesabına, ardından da 3D ödeme onayıyla birlikte alışveriş yaptığınız üye iş yeri hesabına aktarılır. Böylelikle herhangi bir şekilde şubeye gitmeden, evrak toplamadan, kefil bulmadan kredinizi çekebilir ve n11’den dilediğinizce alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de bu adımları izleyerek oturduğunuz yerden hem alışverişinizi yapabilir hem de kredinizi çekebilirsiniz. Teknolojinin avantajlarından yararlanarak Vakıfbank’ın faizsiz alışveriş kredisini çekebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.