İhtiyaçlarınız ertelenmesin, alışverişleriniz yarım kalmasın diye Vakıfbank'tan müjde: Faizsiz krediniz anında kullanıma hazır!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Hayat günden güne zorlaşıyor. Para her geçen gün daha büyük bir problem haline gelirken, ihtiyaçlar bir türlü bitmek bilmiyor. Tam rahat edeceğim derken bozulan beyaz eşyalardan tutun, çocuğunuzun online derslerde kullanamadığı bilgisayarına kadar birçok ihtiyaç, sınırlı kazancınızla karşılanmak üzere sırada bekliyor.

Bu konuya en büyük destek, devlet bankalarının gözdesi Vakıfbank'tan geliyor.  Vakıfbank, N11 alışverişlerinizde yerinizden bile kalkmadan, alışveriş sayfasını terketmeden kullanabileceğiniz benzersiz bir kredi sunuyor. Üstelik bu kredi için 1 TL bile faiz istemiyor! İşte o kredinin detayları.

Vakıfbank'tan Benzersiz Alışveriş Kredisi

vakıfbank anında dijital kredi-1

Nasıl karşılayacağınızı bilemediğiniz ihtiyaçlarınıza çözüm Vakıfbank'tan geliyor. Vakıfbank, N11 alışverişleriniz esnasında, alışveriş sayfasını bile terketmeden kullanabileceğiniz oldukça hızlı ve faizsiz bir kredi sunuyor. Vakıfbank alışveriş kredisi ile alışverişler yarım kalmıyor, tüm ihtiyaçlar anında karşılanıyor.

Vakıfbank'ın alışveriş kredisi kapsamında sunduğu %0 faiz kampanyası yalnızca 5 bin TL'ye kadar olan kredi tutarı ve 6 ayı geçmeyen vade seçeneklerinde geçerli oluyor. Bu tutar ve vadenin üzerindeki kredi kullanımları ise oldukça düşük faiz, ve sıkışmadan ödeyebileceğiniz vade süreleri sunuluyor.

Vakıfbank Anında Dijital Kredi Nasıl Kullanılır?

vakıfbank kapak resmi

Vakıfbank alışveriş kredisi, yalnızca N11 üzerinden yaptığınız alışverişlerde geçerli oluyor. Öncelikle N11 'i ziyaret ederek ürünlerinizi seçmeniz ve sepetinize eklemeniz gerekiyor. Ödeme kısmına geldiğinizde ise ödeme seçenekleri arasından "Anında Dijital Kredi İle Öde" seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Bu seçeneği işaretlediğinizde sistem sizi otomatik olarak Vakıfbank'ın internet bankacılığı sayfasına yönlendiriyor.

Bu aşamada sizden istenen bilgileri girip kredi vadesini seçtikten sonra kredi sözleşmelerinizi onaylamanız gerekiyor. Bu basamağı da atladıktan sonra onaylanan krediniz önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı bankomat hesabına, sonrasında ise 3D ödeme onayı ile üye iş yeri hesabına aktarılıyor ve böylece alışveriş tamamlanmış oluyor.

Şayet Masterpass'e kayıtlı bir bankomat hesabınız varsa, ödeme esnasında kredi kullanmak yerine kartınıza tanımlı ek hesap limiti de kullanılabiliyor. Ancak Bankomat kartına tanımlı bir ek hesap limiti bulunmuyorsa, o anda mevcut hesaba ek hesap limiti tanımlanarak, ödeme bu hesaptan yapılabiliyor. Üstelik seçmiş olduğunuz vade süresince rahatlıkla ödeniyor, geri ödemeler cebinizi yormuyor.