Vakıfbank'ın bu kredisi duyanları şoke etti. Geç kalmayın, siz de yararlanın!

Günümüzde artık mağaza mağaza gezip istediğimizi bulmaktansa, dakikalar içinde istediklerimizi satın alabildiğimiz online alışverişi tercih ediyoruz. Birbirinden farklı internet sitelerinden, alışveriş platformalarından yararlanarak evimizde, oturduğumuz yerden alışverişlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çağa ayak uyduran ve teknolojiyi bankacılıkla birleştiren Vakıfbank, bu durumu avantaja çevirdi ve online alışverişlerinizde kullanabileceğiniz ve akılalmaz avantajları bulunan bir alışveriş kredisi tasarladı. Bu kredi fırsatına olan talep gün geçtikçe çığ gibi büyürken eminiz siz de bu fırsatı öğrenir öğrenmez hemen harekete geçmek isteyeceksiniz. İşte detaylar!

Vakıfbank'ın Avantajlı Dünyasından Yararlanmayan Kalmasın!

VAKIFBANK 1-1

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Vakıfbank, bankacılık düzeninde son teknoloji bir sistem kullanıyor. İnternet bankacılığında devrim yaşatan Vakıfbank, bununla sınırlı kalmıyor ve internet alışverişlerinde de kullanılabilecek fırsatlar üretiyor. Günlerce şubede sıra beklemeden ya da uzun süren banka işlemleriyle uğraşmadan yararlanabileceğiniz fırsatlar, sizleri bekliyor.

İnternet alışverişinin önemini bilen Vakıfbank, n11.com ile el ele verdi ve görenleri hem şaşırtacak hem de sevindirecek bir fırsata imza attı. Vakıfbank, n11.com'dan alışveriş yapan müşterilerine faizsiz, anında kullanılabilen, dijital kredi fırsatı sundu. Yanlış duymadınız! Herhangi bir faiz ödemeden, bankalarda sıra beklemeden kullanabileceğiniz bir kredi fırsatı, evet. 

Bu Kampanyadan Yararlanabilmek Oldukça Kolay!

ziraat alışveriş

Vakıfbank'ın n11.com ile anlaşarak sunduğu bu büyük kredi kampanyasından yararlanmak oldukça kolay. Hemen şimdi n11.com'a girerek sağlıktan eğitime, kıyafetten teknolojiye aklınıza gelebilecek her alandaki alışverişlerinizi gerçekleştirdikten sonra n11.com'daki ödeme sayfasına girebilir ve burada ister Vakıfbank Anında Dijital Kredi ister Vakıfbank Taksitli Ek Hesap seçeneklerinden birini seçerek alışverişinizi Vakıfbank'tan aldığınız kredi ile ödeyebilirsiniz.

Mastercard'ın Masterpass altyapısı ile sunulan bu kredi fırsatında hiçbir faiz oranı ödemeden geri ödemeyi gerçekleştirebilirken, Vakıfbank'ın sunmuş olduğu 36 aya varan vade imkanından da yararlanabilirsiniz.

Eğer Vakıfbank'ın n11.com ile gerçekleştirmiş olduğu bu büyük faizsiz alışveriş kredisi hakkında daha da ayrıntılı bilgi almak isterseniz hemen şimdi Vakıfbank'ın resmi internet sitesine giriş yapabilir ve öğrenmek istediğiniz bütün bilgilere oradan ulaşabilirsiniz. Vakıfbank'ın müşteri temsilcilerine bağlanarak da öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. İşte Vakıfbank'ın birbirinden avantajlı dünyasına girmek ve internet alışverişlerinde derin bir ''Oh!'' çekmek bu kadar kolay.