Acil nakde ihtiyacı olanlar dikkat! Vakıfbank’tan başvuran herkese anında 45 bin TL kredi. İşte detaylar…

Kurulduğu günden bu yana vatandaşlara finansal destek sunan en önemli devlet bankalarından birisi olan Vakıfbank, şimdi de fon ihtiyacı olanlara anında 45 bin TL tutarında kredi veriyor. İster kamu çalışanı olun ister özel sektör çalışanı, hatta isterseniz emekli olun, Vakıfbank cazip ihtiyaç kredisi kampanyası ile yanınızda. İşte, kolayca başvurabileceğiniz ve kefilsiz şartsız sahip olabileceğiniz Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına dair detaylar!

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Uygun Faiz Uygun Geri Ödeme

vakıf kredi ihtiyaç

Eğitimden sağlığa neredeyse tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz, 36 aya varan geri ödeme olanakları ile Vakıfbank ihtiyaç kredisi yanınızda. Oldukça cazip faiz oranlarının yanı sıra sunmuş olduğu esnek ödeme olanakları ile de size nefes aldıracak olan Vakıfbank ihtiyaç kredisine başvurmak çok kolay. Dilerseniz şubeye giderek dilerseniz de bulunduğunuz yerden cep telefonunuzla kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Anında Kredi Başvuru Yöntemleri

vakıf ihtiyaç

Vakıfbank’ın anında ihtiyaç kredisinden faydalanabilmek için şubeye giderek başvuru yapabileceğiniz gibi SMS yoluyla da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şeyse, aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No ve aylık gelirinizi yazarak 5724’e SMS göndermek.

Anında Kredi Geri Ödeme Esnekliği

vakıfbank ihtiyaç kredisi

Vakıfbank’tan ihtiyaçlarınız için başvuracağınız ihtiyaç kredinizi aylık eşit taksitler halinde ödeyebileceğiniz gibi dilerseniz esnek ödeme planları da oluşturabilirsiniz. Örneğin; artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli, aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak planlar yapabilirsiniz. 3 bin TL ile 125 bin TL limitleri arasında başvurabileceğiniz kredinizi ayrıca 36 aya varan vadelerle ve %1,55 faiz oranı ile alabilirsiniz. Ancak Vakıfbank anında ihtiyaç kredisi faiz oranlarının Kredi Kayıt Bürosu notuna göre kişiden kişiye değişiklik göstereceğini de belirtelim.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Evlilikten tatile, eğitimden sağlığa hemen her amaç için kullanabileceğiniz Vakıfbank anında ihtiyaç kredisinin özelliklerini şu şekilde toparlayabiliriz:

  • Kredinizi 36 aya kadar vade seçenekleri ile aylık, 3 aylık ya da değişken taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. 
  • Söz konusu krediyi kullanabilmek için belirli ve düzenli bir gelirinizin olması gerekir
  • Kredi kullanan kişiye, Hayat Sigortası yapılır.
  • Kredi teminat karşılığı kullandırılır.