Vakıfbank'tan tek SMS ile anında kredi alabilirsiniz!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Türkiye'de yaşayan birçok kişi günlük hayatında ihtiyaç kredisi borçlarıyla karşı karşıya kalıyor. Hatta son açıklanan verilere göre Türkiye'de yaşayan iki kişiden birinin kredi borcu bulunuyor. Elbette bunun bazı sebepleri var. Başı çeken nedenlerden biri, son bir buçuk yılda ortaya çıkan Koronavirüs pandemisi! Bu pandemi nedeniyle işsiz kalan, işyerini kapatmak zorunda kalan kişiler hayatlarını idame ettirebilmek için kredi almak zorunda kaldı.

Bankalarda hem mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek hem de yeni müşterilerinin dikkatini cezbetmek amacıyla arka arkaya kaçırılmayacak kredi fırsatları düzenlemeye başladı. Bu kredilerin pek çok farklı özelliği bulunuyor. Düşük faizler ve uzun vade süreleri bir tarafa; online olarak başvuru yapılabilen birçok kredi mevcut. Evinizden çıkmadan tek tuş ile anında 40 bin TL, 50 bin TL'ye kadar kredi çekebiliyorsunuz. Üstelik bazı bankalardan aldığınız kredileri 3 ay sonra ödemeye başlıyorsunuz.

Bugün sizler için Vakıfbank avantajlı dünyasını araştırdık!

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Eğer sizinde acil nakit ihtiyacınız varsa Vakıfbank'ın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik 125 bin TL'ye varan kredi çekmek için taa şubeye gitmenize de gerek yok. Tek SMS ile anında kredi almanız mümkün, bunun için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS'in şöyle olması gerekiyor; KREDI 11111111111 3000.

Ödeme Koşulları

Ayrıca 36 ay vade ve %1,55'ten başlayan faiz oranları Vakıfbank müşterilerini bekliyor. Aldığınız kredinin geri ödemelerini ise:

  • Aylık eşit taksitli,
  • Artan taksitli
  • Azalan taksitli
  • 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
  • 3 ayda bir eşit taksitli, 
  • Son taksit balon ödemeli,
  • Değişken taksitli olarak yapabilirsiniz.

Fakat %1,55'lik faiz oranı ilk kez kredi alacak kişiler ve yüksek kredi notuna sahip kişiler için geçerliliğini koruyor. Size uygulanacak faiz oranı; kredi notunuz, kredi meblağsı ve seçeneceğiniz vadeye göre değişkenlik gösterebilir.

Örnek Ödeme Tablosu

Eğer siz de Vakıfbank'tan %1,55 faiz oranı ve 36 ay vadeli olarak 50 bin TL kredi alırsanız, her ay ödeyeceğiniz tutar 1.917,81 TL olarak karşınıza çıkacaktır. 36 ayın sonunda ise Vakıfbank'a toplamda 69 bin TL ödemiş oluyorsunuz.