Acil bir nakit sıkıntınız çıktı ve bu sıkıntıyı acilen ortadan kaldırmak mı istiyorsunuz? Öyleyse Vakıfbank ve Fibabanka Anında Kredi seçeneğini mutlaka değerlendirmelisiniz.

İhtiyaçlar kimi zaman gerçekten de hiç beklenmeyen bir zamanda ve beklenmeyen bir durumda ortaya çıkabiliyor. Ve bu anlarda yeterli nakit miktarı da olmayınca ilk akla gelen bankaların vermiş oldukları ihtiyaç kredileri oluyor. Ancak söz konusu bu kredileri alabilmek için uzun süren başvuru ve onay süreçleri, evrak toplama, kefil bulma gibi prosedürler krediye ulaşmanız için bir hayli zaman harcamanıza neden olabilir. İşte bu noktada Vakıfbank ve Fibabanka’nın sunmuş olduğu Anında Kredi olanağı tam size göre.

Vakıfbank Anında Kredi

VAKIFBANK

Vakıfbank, Anında Kredi olanağı ile müşterilerinin bir anda ortaya çıkan ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için büyük bir fırsat sunuyor. Üstelik eğer Vakıfbank müşterisi iseniz resmi tatillerde ve hafta sonlarında dahi dilediğiniz zaman Anında Kredi olanağından yararlanabilirsiniz. Bunun için başvurularınızı Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığından gerçekleştirebileceğiniz gibi SMS yolu ya da size en yakın şubeye giderek de gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank’tan 36 aya kadar geri ödemesini yapabileceğiniz krediniz için belirlenen faiz oranı ise %1,60. Eğer vadeyi 24 ay olarak belirlerseniz bu durumda ise faiz oranınız %1,64’e iner.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Fibabanka Anında Kredi

FİBABANKA

İhtiyaç dahilinde kredi araçları ile müşterilerinin yanında olan bankalardan birisi de Fibabanka. Üstelik Fibabanka Anında ihtiyaç kredisine başvurmak son derece kolay. Başvurularınızı bankanın Mobil ve İnternet Bankacılığı kanalı ile gerçekleştirebileceğiniz gibi bunun yanı sıra size en yakın şubelerden de yapabilirsiniz. Eğitimden sağlığa, tatilden tadilata her konuda kullanabileceğiniz Fibabanka Anında Kredi’nin özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Fibabanka Anında Kredi başvurularını Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarından, 444 88 88 Telefon Bankacılığından ve tüm Fibabanka şubelerinden yapabilirsiniz.
  • Krediniz onaylanır onaylanmaz hesabınıza geçirilir.
  • Fibabanka Anında Kredi limitiniz 3.000 TL ile 100.000 TL arasındadır. Geri ödeme vadesi ise
  • 12   ay ile 36 ay arasıdır.
  • Fibabank Anında Kredi’yi eğer 12 ay vade ile alırsanız %1,75, 36 ay vade ile alırsanız %1,59 ve 36 ay vade ile alaca olursanız da %1,77 faiz oranı ile kredinizi kullanabilirsiniz.
  • Bunun yanı sıra Fibabanka Anında İhtiyaç kredisi başvurunuz değerlendirme sonrasında red almazsa herhangi bir belge sunmanıza gerek kalmadan kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.