Vakıfbank ve Fibabanka el ele verdi! Vatandaşın acil nakit ihtiyacına anında kredi çözümü bu iki bankadan geldi!

Zorlaşan hayat koşullarına bir de tüm dünyayı sarsan covid 19 salgını eklenince her şey daha da zor hale geldi. Pandemi kapsamında halk sağlığını korumak için alınan tedbirler, kısmı yasakları ve kapanmaları beraberinde getirdi. Hal böyle olunca birçok insan iş ve gelir kaybına uğradı.

Şimdilerde ise aşılanma sayesinde tedbirler gevşedi, okullar ve iş yerleri açılmaya başladı. Dolayısıyla maddi yükler arttı. Nakite sıkışanlar, bu duruma çözüm bulabilmek için kredi çekmeye başladı. Kredi talepleri de bankalar arasındaki rekabeti artırdı. Rekabet kızışınca bankalar kredi faizlerinde büyük avantajlar sağlamaya başladı. Avantajlı kredi veren bankaların başında Vakıfbank ve Fibabanka geldi.

Vakıfbank Anında Kredi

vakıfbank kapak resmi

Vakıfbank, nakit ihtiyacı olan müşterilerine düşük faiz ve uzun vade avantajıyla, anında kullanabileceğiniz 75 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. Vakıfbank'tan kullanabileceğiniz bu kredinin faiz oranı %1,64 ile %1,69 arasında, kullanılan kredi miktarı ve vade süresine göre değişiklik gösteriyor.  Vakıfbank'tan maaş almayan müşterilerin kredi limiti 9.000 TL ile sınırlandırılırken, maaş alan müşterilerin kullanabileceği anında kredi limiti 75.000 TL'yi buluyor.

Vakıfbank anında krediye internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden başvurulabiliyor. Bu sayede kredi başvurusu yapmak için hafta içi mesai saatlerini beklemek gerekmiyor. Vakıfbank mobil uygulaması ya da internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra, "Başvurular" sekmesinden "İhtiyaç Kredisi Başvurusu'na tıklamak yeterli oluyor. Onaylanan krediniz anında Vakıfbank Vadesiz Mevduat Hesabınıza yatıyor. Size de nakit ihtiyaçlarınızı gidermenin tadını çıkarmak kalıyor.

Fibabanka Anında İhtiyaç Kredisi

Fibabanka-logo-2018

Nakit sıkıntısı çekenlere bir destek de Fibabanka'dan geliyor. Fibabanka, %1,59 ile %,177 arasında değişen faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle anında kullanabileceğiniz son derece avantajlı bir ihtiyaç kredisi sunuyor. Fibabanka, anında ihtiyaç kredisi limitini 100.000 TL ile sınırlandırıyor.

Fibabanka anında ihtiyaç kredisine, Fibabanka şubeleri, mobil uygulaması ve internet bankacılığı üzerinden kullanılabiliyor. Başvurunuz onaylanır onaylanmaz kredi tutarınız anında hesabınıza yatırılıyor. Böylece kredi başvurusu yapmak için hafta içi mesai saatlerini beklemeniz gerekmiyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Vakıfbank ve Fibabanka'nın sunduğu anında ihtiyaç kredisi sayesinde nakit ihtiyaçlarınız anında çözülüyor. Size de kredinizin keyfini sürmek kalıyor.