Vakıfbank ve Ziraat Bankası vatandaşın nakit ihtiyacına anında çözüm getirdi: 10.000 TL'ye kadar taksitli nakit avans sizleri bekliyor!

Hayat şartları günden güne zorlaşmaya başladı. Pandemi dolayısıyla alınan tedbirler kapsamında getirilen yasaklar birçok iş yerini ve çalışanı zor durumda bıraktı. Özellikle son dönemde aşılanmanın artmasından sonra, şartlar kısmen normalleşmeye başladı. Okullar ve iş yerleri açılınca masraflar arttı.

Masraflarla başedemeyen vatandaş, nakit konusunda bir hayli sıkıştı. Bu duruma çözüm bulabilmek için bankalara kredi başvuruları başladı. Kredi ve kredi kartı ürünlerine talebin artışı bankalar arasındaki rekabeti kızıştırdı. Böylece bankalar avantajlar konusunda birbirleriyle yarışmaya başladı. Bu rekabet ise vatandaşa yaradı. Rekabet ortamından sıyrılmak için en büyük avantajı sunan iki banka Vakıfbank ve Ziraat Bankası oldu. Bu iki devlet bankasının sunduğu taksitli nakit avans kampanyası vatandaşın yüzünü güldürdü.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Kampanyası

vakıfbank kapak resmi

Vakıfbank'ın bireysel kredi kartları için günlük nakit çekim limiti 4000 TL, ticari kredi kartları içinse günlük nakit çekim limiti 10.000 TL ile sınırlandırılıyor. Genel olarak taksitli nakit avans limiti ise, kredi kartının nakit çekim  limiti ile sınırlı oluyor. Vakıfbank, taksitli nakit avans için faiz oranını %1,98 olarak belirliyor. Taksitli Nakit Avans işlemi Mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı ile yapıldığı taktirde bu limit günlük 20.000 TL'ye çıkıyor.

Bireysel kredi kartları ile yapılacak taksitli nakit avans işlemleri için vade süresi 4-12 ay şeklinde belirlenirken, business kartlar için bu süre en az 4, en fazla 18 ay oluyor. Vakıfbank Taksitli Nakit Avans işlemi tüm Vakıfbank ATM'leri, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı kanalları ile gerçekleştirilebiliyor.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Kampanyası

ziraat amblem

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Acil nakit ihtiyaçlarına bir çözüm de Ziraat Bankası'ndan geliyor. Ziraat Bankası, 12 ay vade ile taksitli nakit avans imkanı sunuyor. Kullanılabilecek taksitli nakit avans tutarı günlük en az 100 TL, en fazla 10.000 TL olarak belirlenirken, genel olarak bu tutar, söz konusu kredi kartının nakit çekim limiti kadarıyla sınırlandırılıyor.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans, Bankkart ücretsiz kredi kartı ile kullanılamıyor ve taksitli nakit avans işleminden Bankkart Lira kazanılamıyor. Ziraat Bankası kredi kartı ile yapılan taksitli nakit avans işlemi için iptal söz konusu olmuyor ancak ara ödemeler ve erken kapatma imkanı tanınıyor. Sizlere de nakit ihtiyaçlarınızı çözüp keyfinize bakmak kalıyor.