Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Birçok kişi, bir anda ortaya çıkan ihtiyaçlar ya da aksayan gelir dengeleri nedeniyle bütçelerinde bazı karışıklıklar yaşayabilir. İşte böylesi durumlarda Ziraat Bankası ve Vakıfbank, müşterilerinin bütçelerinde meydana gelen bu karışıklığı nakit avans olanakları ile kolaylıkla çözüme kavuşturuyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank müşterileri bankaya gitmeden ve herhangi bir başvuru dahi yapmadan anında 15 bin TL’ye varan miktarlarda nakit avans olanağından yararlanabiliyorlar. Bunun için sahip olmaları gereken tek şeyse bankalarına ait bir kredi kartına sahip olmak. İşte detaylar!

Vakıfbank Nakit Avans

NAKİT AVANS 1

Vakıfbank nakit avans olanaklarını Worldcard kullanıcıları için 7/24 seferber ediyor. Eğer siz de bir Worldcard kullanıcısı iseniz günün her saatinde bu olanaktan yararlanabilirsiniz. İster bir Vakıfbank ATM’sinden isterseniz başka herhangi bir ATM’den rahatlıkla kullanabileceğiniz nakit avans için ödeyeceğiniz aylık faiz oranı ise %1,98. Bireysel kredi kartınız, BusinessCard ya da TarımKart’larınızla çekebileceğiniz nakit avanslarınızdaki tek fark limitinizdir. Çünkü bireysel kredi kartınızın ATM’lerdeki günlük limiti 4.000 TLDir. Ancak BusinessCard ve TarımKart’ınız varsa bu kartlarla ATM’lerden günlük 10 bin TL’ye kadar nakit avans alabilirsiniz.

Vakıfbank nakit avans işlemlerinden Vakıfbank’a ait kartlardan herhangi birisine sahip olan ve kullanılabilir limiti yeterli olan müşteriler yararlanabilirler. Ayrıca kullanmış olduğunuz nakit avans için uygulanan % 1,98 faiz oranına ek olarak KKDF ve %5 BSMV ücreti alındığını da belirtelim.

Ziraat Bankası Nakit Avans

ZİRAAT NAKİT AVANS

Ziraat Bankası da nakit avans olanaklarından müşterilerini yararlandıran devlet bankaları arasında yer alıyor. Bankanın taksitli nakit avans işlemindeki limiti, kart sahibinin işlem anındaki kullanılabilir nakit çekim limiti ile sınırlıdır. Günlük olaraksa minimum işlem tutarı 100 TL, maksimum işlem tutarı ise 10.000 TL'dir. Yine aynı şekilde ATM'den taksitli nakit avans çekim işlemlerinde de işlem tutarı ATM günlük para çekme limiti ile sınırlıdır.

Ziraat genç kartlardan alınan nakit avanslarda da, belirlenen günlerde ödenmemesi halinde aylık %1,98 faiz oranı işler. 2021 yılı 1 Eylül'den itibaren uygulanacak olan akdi faiz oranı da aylık %1,98'dir. Akdi faiz hemen hemen tüm kredi karı nakit çekim işlemlerinde uygulanan faizdir.