Acil Nakit ihtiyacı olanlara destek devlet bankalarından geliyor: Vakıfbank ve Ziraat Bankası takistli nakit avans veriyor!

Yaşam koşulları her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Şartlar zorlaştıkça da nakit ihtiyaçları artıyor. Kimi zaman bu ihtiyaçlar yetişilemez bir hale geliyor. Bu durumda da vatandaşın imdadına bankalar yetişiyor. Bankalar kredi ve kredi kartı gibi ürünlerle vatandaşın para ihtiyacına efektif çözümler getiriyor.
Bankacılık ürünlerine talebin artışı, bankalar arasındaki rekabeti daha da güçlendiriyor. Hal böyle olunca, bu rekabetten sıyrılıp bir adım öne geçmek isteyen bankalar türlü kampanyalarla müşteri portföylerini genişletmeye çabalıyor. Bu kampanyalar konusunda öncü bankaların başında ise Vakıfbank ve Ziraat Bankası geliyor. Bu iki devlet bankası, vatandaşa nakit ihtiyaçları için benzersiz bir nakit avans kampanyası tanıtıyor.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Kampanyası

vakıfbank-10

Nakit ihtiyaçlarınıza en acil çözüm Vakıfbank'tan geliyor. Vakıfbank, %1,98 faiz oranı ve 12 aya varan vadelerle, her an kullanabileceğiniz bir nakit avans imkanı sunuyor. Vakıfbank taksitli nakit avans atmlerden olduğu gibi tüm Vakıfbank şubeleri, telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden de çekilebiliyor. Üst limiti 10 bin TL olan bu taksitli nakit avans, atmden kullanılması halinde günlük çekim limiti olan 4000 TL ile sınırlandırılıyor. Diğer online kanallardan kullanımdaysa, en üst limit 10.000 TL olmak şartıyla kredi kartının limiti kadar nakit avans çekilebiliyor.
Vakıfbank kredi kartınızla herhangi bir kanaldan nakit avans çekmeniz durumunda aylık kredi faizine ek olarak işlem basına %1 komisyon; yurt içi diğer banka ATM'lerinden kredi kartınızla nakit çektiğinizde, aylık nakit kredi faizine ek olarak işlem basına %1 nakit çekim ücreti alınıyor. Yurt dışından nakit çektiğinizde ise bu işlem %1,12 + 0,90 USD nakit çekim ücreti olarak ücretlendiriliyor.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Kampanyası

ziraat

Acil nakit ihtiyaçlarınıza en iyi çözümlerden biri de Ziraat Bankası'ndan geliyor. Ziraat Bankası, en az 100 TL, en fazla 20 bin TL taksitli nakit avans veriyor. Faiz oranı konusunda değişiklik gösterebilen bu taksitli nakit avans, tüm Ziraat Bankası atmlerinden, şubelerden, Ziraat Bankası internet bankacılığı veya mobil bankacılık kanallarından kullanılabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Ziraat Bankası taksitli nakit avans kampanyası kapsamında çekilen nakit avans için erken kapama ve 1 aydan az olmamak şartıyla kısmi ödeme yapılabiliyor. Bu durumda ödenen vadesi gelmemiş taksit tutarları üzerinden faiz indirimi uygulanıyor. Ziraat Bankası sayesinde acil para ihtiyaçlarınız karşılanıyor. Size de taksit taksit geri ödemek kalıyor.