Bankadan konut satışları, 2022 yılında gayrimenkul sektöründeki yüksek fiyat artışları karşısında vatandaşlara avantaj sağlıyor. Bankaların elinde bulunan konutları, elden çıkartabilmek için ihale usulünde gerçekleştirdiği satışlarda, gayrimenkul piyasasının çok altındaki fiyatlara ev satın alınabiliyor. Türkiye’nin 2 büyük kamu bankası Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından gerçekleştirilen bankadan konut satışları uygun fiyatlarının yanı sıra avantajlı konut kredileriyle birlikte sunuluyor. İşte Vakıfbank ve Ziraat Bankası’nın güncel satılık konut ilanları!

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Ziraat Bankadan Konut Satışı

Ziraat Bankası tarafından banka borçları nedeniyle alınan gayrimenkullerin ihale usulünde satışı gerçekleştirilmektedir. Ziraat Bankası tarafından dijital ihale platformu İntengo desteğiyle gerçekleştirilen bankadan konut satış ilanlarına herkes katılım sağlayabilmektedir. Ziraat Bankası’nın 2022 yılında Türkiye’nin her yerinde çok uygun fiyatlara sahip ve konut kredisi destekli konut satış ilanları bulunuyor. İşte o ilanlardan birkaçı;

  • Ankara’nın Polatlı ilçesinde 67 metrekare 1+1 apartman dairesi 150.000 TL başlangıç bedeliyle satışa sunuluyor. 9.000 TL tutarında teminat bedeli yatırılarak, ilana minimum 1.000 TL artış sağlayacak şekilde teklif verilebiliyor.
  • Ankara’nın Beypazarı ilçesinde 90 metrekare 1+1 apartman dairesi 160.000 TL başlangıç bedeliyle satışa sunuluyor. 9.600 TL tutarındaki teminat bedeli yatırıldığında, minimum 1.000 TL artışlı olacak şekilde teklif verilebiliyor.

Vakıfbank Bankadan Konut Satışı

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından Vakıfbank tarafından da bankadan konut satışı desteği sunuluyor. Vakıfbank’ın sunduğu konut satışı de yine İntengo altyapısı ile gerçekleştirilmektedir. Türkiye’nin 81 şehrinden güncel konut satış ihale ilanlarının yer aldığı Vakıfbank bankadan konut satış ilanlarına teminat bedelleri ödenerek, kolayca katılım sağlanabilmektedir. İşte Vakıfbank’ın 2022 yılında ihale süreci devam eden aktif konut satış ilanlarından birkaçı;

  • Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde 118 metrekare 3+1 apartman adresi 195.000 TL başlangıç bedeliyle satışta. Apartman dairesine teklif verebilmek için 9.750 TL tutarındaki teminat bedelinin Vakıfbank’a yatırılması gerekiyor. Böylelikle minimum 2.500 TL artışlı olacak şekilde teklif verilebilmektedir.
  • Konya’nın Ilgın ilçesinde 240 metrekare 8+1 müstakil bina 141.000 TL başlangıç bedeliyle satışta. Müstakil yapıya teklif verebilmek için 7.050 TL tutarındaki teminat bedeli yatırılmalıdır. Daha sonra 2.500 TL minimum artış ile teklif verilebilmektedir.