Son yıllarda araç fiyatlarında yaşanan ciddi artışların yanı sıra yüksek vergiler nedeniyle araba almak pek çok kişi olanaksız hale geldi. 2022’de de ÖTV ve MTV’ye gelen yüksek zamların yanı sıra uluslararası ekonomik dalgalanmalar nedeniyle araç fiyatlarındaki artış nedeniyle, araba satın almak isteyenler hayallerini başka bir zamana ertelemek zorunda kalıyor. Ancak otomotiv piyasasındaki tüm bu gelişmelere rağmen Vakıfbank’ın araç satış ihaleleriyle çok uygun koşullara araba sahibi olabilme şansına da sahip olunabiliyor.

Vakıfbank’tan Araç Nasıl Satın Alınır?

Günümüzde bankacılık sektöründe kredi ve ipotek gibi uygulamalar neticesinde bankaların eline çok sayıda araç geçiyor. Bankacılık kuruluşlarının farklı bir hizmet sunabilmeleri mümkün olmadığı için elindeki araçların satışını gerçekleştiriyor. Vakıfbank’ta 2022 yılında çeşitli şekillerde eline geçen otomobillerin satışı için ihale açıyor. Böylelikle otomobil piyasasının çok altındaki seviyelerdeki fiyatlarla araba satın alınabiliyor. Vakıfbank İntengo ile araç satışı gerçekleştiriyor. Sisteme kayıt olarak, ihalesi açılan aracın teminat bedelini Vakıfbank’a yatırarak, hemen teklif verebilirsiniz.

2020 Model Volkswagen Polo 320.000 TL

Vakıfbank tarafından ihaleye çıkartılan ve İstanbul’da bulunan 2020 model Volkswagen Polo 1.0 TSI Comfortline DSG otomobil modeline hemen teklifinizi verebilirsiniz. 2022 Volkswagen Polo 1.0 otomobil ihalesine teklif oluşturmak için sisteme kayıt olabilirsiniz. Daha sonra 320.000 TL muhammen bedelle açılan araç ihalesi için belirlenmiş olan 16.000 TL tutarındaki teminat bedelini Vakıfbank’a yatırmanız gerekmektedir.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Teminat tutarını Vakıfbank hesaplarına yatırdıktan sonra hemen minimum 500 TL artış sağlayacak şekilde teklifinizi oluşturabilirsiniz. Teklifinizin üstünde gelen yeni teklifler üzerine sizde yeni teklifler iletebilirsiniz. İhale süresi sonunda en yüksek teklifi vererek, 2020 model Volkswagen Polo otomobil modeline hem çok uygun fiyatlara hem de uygun geri ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz.

2012 Model Mercedes Benz Sprinter Minibüs Satışı

Vakıfbank tarafından ihaleye çıkartılan araçlar arasında ticari araçlarda bulunuyor. Bunlardan birisi de Ankara’da bulunan 2012 model Mercedes Benz Sprinter 515 CDI Dolmuş aracıdır. Ticari faaliyetlere istinaden satışı gerçekleştirilen dolmuş hatlıdır. 1.200.000 TL muhammen bedel ile satışa sunulan araca teklifinizi oluşturmak için 60.000 TL teminat bedelini yatırmalısınız. Daha sonra minimum 1.000 TL artış sağlayacak şekilde teklifinizi verebilirsiniz.