Kurulduğu ilk günden bu yana devlet bankacılığı anlayışı ile vatandaşların her zaman yanında olan bankalardan birisi olan Vakıfbank, ihtiyaç kredisi olanağı ile de her ihtiyaçta yanınızda. Eğitimden sağlığa, evlilikten balayına istediğiniz birçok amaç için kullanabileceğiniz Vakıfbank ihtiyaç kredisi üstelik esnek ödeme seçenekleri ve uygun faizlerle hesabınızda. Ayrıca bunun için şubeye gitmenize bile gerek yok. Evinizin konforunda ister SMS yoluyla isterseniz internet bankacılığı kanalıyla kolaylıkla kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

En İyi Faiz Olanağı 

VAKIFBANK 1-1

Günlük hayatımızda beklenmedik ihtiyaçların bir anda ortaya çıkması sonucunda hepimizin bütçesi bundan olumsuz etkilenebilir. İşte tam böylesi zamanlarda Vakıfbank’ın 36 aya varan geri ödeme olanakları ile sunduğu ihtiyaç kredisi bütçenize de size de nefes gibi gelecek. Şubeye dahi gitmeden gerçekleştirebileceğiniz Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu için kullanabileceğiniz kanallar ise şu şekilde:

  • Vakıfbank internet bankacılığı
  • Vakıfbank iletişim hattı numaraları
  • Vakıfbank Mobil Bankacılık ve 
  • SMS ile başvuru: Vakıfbank ihtiyaç kredisi için yapacağınız SMS başvurusu için telefonunuzun mesaj hanesine aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No ve aylık gelirinizi yazdıktan sonra 5724’e SMS göndermeniz gerekiyor.

Geri Ödemelerde Kolaylık

VAKIFBANK 3

Vakıfbank ihtiyaç kredinizin başvurusunu yapıp onay aldıktan sonra krediniz hesabınıza doğrudan aktarılır. Akabinde taksitlerinizi bütçenize göre düşünerek dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz. İster eşit taksitler halinde ödeyebilir isterseniz esnek ödeme planları oluşturabilirsiniz. Hatta dilerseniz taksitlerinizi artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli, aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli şeklinde farklı şekillerde de planlayabilirsiniz. Başvuru yapabileceğiniz kredi alt ve üst limitleri ise 3 bin TL ile 125 bin TL arasında belirlenmiştir. 36 aya kadar vadelerle ödeyebileceğiniz Vakıfbank ihtiyaç krediniz için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,55’ten başlıyor. Bu arada belirtmek gerekir ki Vakıfbank’ta faiz oranları kişiden kişiye farklılık gösterir. Bunu belirleyen şeyse kredi başvurusu yapan kişinin banka kredi notudur. Kredi notunuz ne kadar iyi ve risksizse bankanın size sunacağı faiz oranı da o derece düşük olacaktır. Ayrıca söz konusu krediyi alabilmeniz için belirli ve düzenli bir gelirinizin olması gerekir.