Konut fiyatlarının sürekli artmaya devam ettiği bu dönemde ev sahibi olmak isteyenlerin yardımına kamu bankaları yetişiyor. Kamu bankaları konut fiyatlarıyla birlikte konut kredisi faizlerinin de yükseldiği 2022’de vatandaşa çok uygun fiyatlar ve düşük faizli konut kredileriyle ev sahibi olma şansı veriyor. Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından Vakıfbank, Sarı Panjur konut kredisi kampanyasıyla herkesin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun

Ülkemizin ekonomik gidişatı, ev sahip olmak isteyenlerin, ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürebilmeleri için gereken birikimi yapamamalarına neden oluyor. Bu yüzden ev sahibi olmak isteyenler bankaların konut kredilerine rağbet gösteriyor. Ancak yüksek konut kredileri de vatandaşı zora sokuyor. Vakıfbank 2022 Sarı Panjur konut kredisi kampanyasıyla herkesin bütçesine uygun koşullarda konut kredisi kullanarak, ev sahibi olabilmesine yardımcı oluyor.

120 Ay Vade İmkanı

Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisinde 120 aya varan vade imkanı sunuluyor. Üstelik vatandaşlar bütçelerine uygun geri ödeme planlarından birisini tercih ediyor. Vatandaş ister eşit taksitli, ister eşit anaparalı ister de artan veya azalan taksitli şeklinde farklı ödeme planlarından en uygun olanı tercih edebiliyor.

Düşük Konut Kredisi Faizi

Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisinde uygun kredi faiz oranları uygulanıyor. 3 aydan 120 aya varan vade seçeneği bulunan konut kredisinde;

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi
  • 10.000 TL ile 1.000.000 TL arasındaki konut kredilerinde %1.29,
  • 1.000.001 TL ile 1.500.000 TL arasındaki konut kredilerinde %1.39,

Şeklinde kredi faiz oranı uygulanıyor.

SMS ile Konut Kredisi Başvurusu

Vakıfbank’ın sunduğu Sarı Panjur konut kredisine başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Yeni konut alımlarınızda faydalanabileceğiniz Sarı Panjur konut kredisi başvuru işlemlerini SMS ile de yapabilirsiniz. SMS ile konut kredisi başvurusu için “Konut”, “T.C. kimlik numaranızı” ve “aylık gelirinizi” aralarında boşluk olarak yazmalısınız. Daha sonra “5724” numarasına SMS göndermelisiniz. Yaptığınız başvuru Vakıfbank tarafından değerlendirilir ve uygun olması halinde ön onay verilir. Ön onay alan konut kredisini kullanarak, hayalinizdeki eve sahip olabilmek için size en yakın Vakıfbank şubesine şahsen gitmeniz gerekiyor.