VakıfBank'ın bu müjdeli kredisini o iş grubunda çalışan herkes alabiliyor.

VakıfBank, ülkemizin en köklü bankalarından biri. Bize uzun yıllardır oldukça büyük bir hizmet sunan ve her defasında müşterilerinin derin bir nefes almasını sağlayan VakıfBank; bu zamana kadar sayısız kredi fırsatı sunmuş bir banka. Bu krediler ile yüz binlerce insanı ev ve araba sahibi yapmış olan VakıfBank, şimdi yine yepyeni bir kredi avantajı ile karşımıza çıkıyor. Bu kredisi ile kamuda görevli olan vatandaşlara büyük bir hizmet sunan VakıfBank, geçtiğimiz günlerde Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi fırsatını duyurdu ve şimdiden oldukça büyük bir ilgiyle karşılaştı. Eğer siz de şartları yerine getiriyorsanız dakikalar içinde kredi sahibi olabilir ve sırtınızdaki ödeme yükünden kurtulabilirsiniz. İşte detaylar!

VakıfBank'tan Devlet Çalışanlarına Müjde!

vakıfbank şube-1

Bankaların kredi fırsatlarından yararlanabilmek için ilk şartlardan birisi, düzenli bir gelire sahip olmak. Kamu çalışanları bu şartı yerine getirebildikleri için genellikle kredi notu konusunda herhangi bir problem yaşamıyorlar ve bankaların kredi fırsatlarından rahatlıkla yararlanabiliyorlar. Masa başı memurundan doktoruna, öğretmeninden polisine bütün devlet çalışanları, kadrolu işçiler , emekliler; VakıfBank'ın en yeni gözdesi olan Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi fırsatından oldukça kolay bir şekilde yararlanabiliyorlar.

Fırsatlarla Dolu Bir Kredi!

vakıfbank 2-2

VakıfBank, Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi fırsatında müşterilerine tamı tamına 60 bin TL ihtiyaç kredisi sunuyor. Kamu çalışanlarının her türlü ihtiyaçlarında kullanabilecekleri bu ihtiyaç kredisinde faiz oranları neredeyse dibe çekiliyor ve sadece %1,55'lik bir faiz oranı talep ediliyor. VakıfBank'ın sunmuş olduğu fırsatlar bununla da sınırlı kalmıyor ve müşterilerine 36 aya varan vade imkanı sunuyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

PARA

Kredi çekmenin en zahmetli dönemlerinden biri olan geri ödeme dönemindeki zorlukları fark eden VakıfBank; geri ödeme dönemini de müşterilerine göre şekillendiriyor. Kamu çalışanı müşterilerinin gelir düzeylerine ve ödeme rahatlıklarına göre bir geri ödeme planı oluşturan VakıfBank'ın bu kredi fırsatına olan ilgi her geçen gün çığ gibi büyüyor.

atm para

Eğer siz de VakıfBank'ın kamu çalışanlarına sunmuş olduğu Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi VakıfBank'ın resmi internet sitesine girebilir ya da size en yakın VakıfBank şubesini ziyaret edebilirsiniz.