Günümüzde ev sahibi olmak belli başlı nedenlerden dolayı oldukça zor. Piyasa değerine göre oldukça yüksek fiyatlara satılan evler, emlakçı komisyonları, faiz oranları nedeniyle almaya korkulan gayrimenkul kredileri ve daha onlarca sebep nedeniyle ev almak zorlaşsa da, imkansız değil. Eğer hayallerinizi gerçekleştirmek ve uzun süredir düşlediğiniz o eve sahip olmak istiyorsanız VakıfBank'ın satılık gayrimenkulleri tam da size göre. İşte VakıfBank'ın hayır diyemeyeceğiniz o fırsatları!

VakıfBank İle Ev Sahibi Olmayan Kalmasın!

vakıfbank

Vakıfbank, uzun yıllardır vatandaşlara hizmet veren ve bunun sonucunda da neredeyse tüm ülkenin güvenini kazanmış olan bir banka. Bu zamana kadar sayısız insana kredi veren ve avantajlı fırsatları ile yüzleri güldüren VakıfBank, bu sefer de satışa çıkardığı gayrimenkuller ile neredeyse bütün isteyenleri ev sahibi yapıyor. 

konut-1

Elindeki hacizli evleri kendi resmi internet sitesi üzerinden satışa çıkaran VakıfBank, bu gayrimenkulleri neredeyse piyasa değerinin yarı fiyatına satıyor ve yüzleri güldürüyor. Türkiye'nin dört bir yanında bulunan evleri yeni sahipleri ile buluşturmak için büyük bir hizmet veren VakıfBank'ın bu fırsatından yararlanmak için günlerce gezmenize gerek kalmıyor. VakıfBank'ın sunduğu büyük hizmet ile evinizde oturduğunuz yerden ev sahibi olabilirsiniz. 2+1, 3+1, 4+1 evler VakıfBank'ın resmi internet sitesinde sergileniyor. Siz de hemen şimdi VakınfBank'ın resmi internet sitesine girerek satışa sunulan evleri en küçük detayına kadar inceleyebilirsiniz.

Konut Kredisi de VakıfBank'tan

ş ev

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Müşterilerini satışa çıkardığı oldukça uygun fiyatlı evlerle ev sahibi yapan VakıfBank, aynı zamanda büyük bir kolaylık daha sağlayarak vatandaşlara Gayrimenkul Kredisi'nden de yararlanma imkanı veriyor. Müşterileri ev sahibi olsun diye büyük bir özveri ile çalışan VakıfBank, Gayrimenkul Kredisi'ndeki faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiriyor. Sunduğu %1,37'lik faiz oranıyla bir ilke imza atan VakıfBank, şimdiden oldukça fazla talep görüyor. Faiz oranlarıyla birlikte vade süresini de uzatan VakıfBank, 120 aya varan vade imkanları sunuyor. Hayallerinizdeki eve sahip olmak için daha fazla beklemeyin! Hemen şimdi VakıfBank'ın resmi internet sitesine girerek sizin için listelenmiş olan birbirinden iyi satılık gayrimenkulleri inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için VakıfBank müşteri temsilcinize ulaşabilirsiniz.