VakıfBank'tan müjdeli haber geldi. O meslek grubuna sahip olanlar yaşadı!

Günümüzde binbir farklı ihtiyacımız olabiliyor. Harcamalarımızı bütçemize göre yapsak da bazen hepsinin altından kalkamayabiliyoruz ve o zamanlarda bize uzanacak bir yardım eli arıyoruz. Eğer siz de şimdilerde böyle zorlu bir dönemden geçiyorsanız ve maddi yüklerinizi bir nebze olsun hafifletmek istiyorsanız şimdi tam da doğru yerdesiniz. VakıfBank'In sunduğu bu kredi fırsatı ile artık siz de ihtiyaçlarınızı dert etmeden yaşayabilir ve derin bir nefes alabilirsiniz. İşte VakıfBank'tan o büyük fırsat!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Kamu Çalışanlarına Büyük Müjde VakıfBank'tan Geldi

vakıfbank

VakıfBank, ülkemize verdiği hizmetler sonucunda neredeyse bütün vatandaşlarının güvenini kazanmış bir banka. Müşterilerini memnun edebilmek için elinden geleni yapan VakıfBank, bu zamana kadar verdiği birbirinden farklı fırsatlarla yüzleri güldürmeyi başardı. VakıfBank şimdi de kamu çalışanlarına özel olarak ortaya sunduğu Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi ile kamu çalışanlarının yüzünü güldürüyor. Birbirinden iyi fırsatlar barındıran bu kredi, şimdiden kamu çalışanları tarafından büyük bir ilgi görüyor.

Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi fırsatından; kamuda görevli olanlar, kamu kuruluşlarında çalışan memurlar, devlet tarafından kadrolandırılan işçiler ve kamu emeklileri yararlanabiliyorlar. 

atm para

Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi ile ihtiyaca göre 3.000 TL ile 125.000 TL aralığında kredi kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Eğer ''Kredi kullanmak istiyorum fakat yüksek faiz oranlarından korkuyorum!'' diyorsanız VakıfBank bu duruma da bir çözüm getiriyor ve %1,55 faiz oranıyla, faiz engelini ortadan kaldırıyor. Bununla birlikte vade süresinde de büyük kolaylıklar sağlayan VakıfBank, 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı sunuyor. 

Geri Ödeme Noktasında Büyük Kolaylık!

vakıfbank şube

Her ne kadar kredi kullanmak istesek de bazen geri ödeme aşamasında yaşayabileceğimiz zorluklar, bize engel olabiliyor. VakıfBank, geri ödeme noktasında müşteri dostu bir tutum benimsiyor. Vatandaşın gelir düzeyine göre oluşturulan geri ödeme planı; aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve değişken taksitli gibi farklı modellerde yapılabiliyor. VakıfBank'ın kamu çalışanlarına özel oluşturduğu bu kredi fırsatından siz de yararlanmak isterseniz yapmanız gerekenler oldukça basit. Hemen şimdi VakıfBank'ın resmi internet sitesine girerek ya da size en yakın VakıfBank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.