Nakit ihtiyaçları günden güne artıyor. Gittikçe zorlaşan hayat koşullarına bir de pandemi şartları tuz biber olunca, vatandaş geçinmekte bir hayli zorlanıyor. Belli başlı ihtiyaçlarını karşılayamayanlar, kredi çekmek için bankalara koşuyor. Geliri yüksek olanların kredisi anında onaylanırken, düşük gelirli vatandaş nakit ihtiyacına hiçbir şekilde çözüm  yolu bulamıyor.

Bankalar kredi verirken iki şartı göz önünde bulunduruyor. Kredi çekecek kişinin KKB notunun yüksek ve düzenli bir geliri olması gerekiyor. Bu şartlardan en az birini sağlayamayanlar ne yazık ki kredi çekme şansı yakalayamıyor. Bu duruma da çözüm Vakıfbank'tan geliyor; Vakıfbank, herkes kredi çekebilsin diye benzersiz bir fırsat sunuyor.

Vakıfbank Nakit İhtiyacı Olanlara Benzersiz Bir Kredi Veriyor!

vakıfbank-10

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Vakıfbank, A'dan Z'ye nakit ihtiyacı olan herkesi desteklemek için sınırları zorluyor. Düzenli geliri olduğunu belgeleyebilenler ve KKB notu yüksek kişiler kolaylıkla kredi kullanabiliyorken, bu iki koşulu karşılamayan kişilerin kredi çekme şansı yakalayamamasına bir son vermek isteyen Vakıfbank, araç rehni karşılığı 45 bin TL kredi imkanı sunuyor.

Vakıfbank tarafından sunulan bu kredinin faiz oranı %1,61 olarak belirlenirken, vade süresi 36 ayı buluyor. Bu koşullarda Vakıfbank'tan aldığınız 45 bin TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme tutarı 62.865,18 TL, aylık taksitleri ise 1.746,26 TL oluyor.

Vakıfbank Araç İpotekli İhtiyaç Kredisinin Avantajları Saymakla Bitmiyor!

vakıfbank 3

Vakıfbank'ın sunduğu avantajlar bununla da bitmiyor. Faiz ve vade avantajına ek olarak Vakıfbank kredinizi 1, 2, 3 aylık periyotlar halinde ve değişken taksitlerle ödeme imkanı sunuyor. Ayrıca aylık periyotlar halinde de ödeseniz, ilk taksitiniz iin 3 ay erteleme şansınız oluyor.

Vakıfbank tarafından sunulan araç rehni karşılığı ihtiyaç kredisinin tutarı, rehni alınan aracın ekspertiz değerinin %50'si ile sınırlandırılıyor. Rehin alınan aracın kasko sigortası Vakıfbank tarafından yapılırken, kredi kullanan kişiye de mutlaka hayat sigortası yapılıyor.

Vakıfbank'ın araç rehni karşılığı ihtiyaç kredisine tüm Vakıfbank şubelerinden başvurulabiliyor. Başvuru için nüfus cüzdanı, adres gösterir belge ve aracın ruhsat fotokopisini ibraz etmek yeterli oluyor. Başvurunuz anında değerlendirmeye alınıyor, onaylanan kredi tutarı hemen hesabınıza yatıyor.