Hayatın her alanında masraflar bitmek bilmiyor ve sürekli nakit ihtiyacı oluşturmaya devam ediyor. Pandemi döneminde yaşanan ekonomik dalgalanmalarla birlikte bu ihtiyaçları karşılamak için daha fazla finansman desteğine gereksinim duyulabiliyor. O banka Pandemi döneminde faiz yüküyle karşılaşmadan ihtiyaçları karşılamaya yardımcı olan %0 faizli ihtiyaç kredisini duyurdu. Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasıyla 5.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarını faiz ödemeden karşılamak mümkün oluyor.

ING 5.000 TL Faizsiz Kredi Kampanyası

Türkiye’nin en önemli bankacılık kuruluşlarından ING Bank, 2022’de sunduğu düşük faizli ve hatta faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. ING faizsiz ihtiyaç kredisiyle tüm masraflar için faiz yükü olmadan, çok uygun geri ödeme koşullarıyla kredi kullanabilmek mümkün oluyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

ING Bank’ın faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından ilk defa ING müşterisi olanlar yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 5.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçları için %0 faizli ihtiyaç kredisi kullanabilmek için ilk defa ING’li olunması gerekiyor. İlk defa ING müşterisi olan kişiler 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için “ING’ye Hoş Geldin Kampanyası” fırsatından yararlanabiliyor.

ING Bank 5.000 TL Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası Koşulları

ING’nin ilk defa ING müşterisi olan tüketicilere sunduğu faizsiz 5.000 TL limitli ihtiyaç kredisi “ING’ye Hoş geldin Kampanyası” kapsamında sunulmaktadır. Böylelikle daha ilk müşteri olduğu andan itibaren ING’li olmanın ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabiliyor. Üstelik 5.000 TL limitli %0 faizli 6 ay vadeli ihtiyaç kredisine başvurmak için şubeye gitmeye de gerek bulunmuyor. ING Mobil veya ING İnternet Şubesi kanalları üzerinden 7/24 anında ihtiyaç kredisine başvuru yapılabiliyor.

İlk defa ING müşterisi olanlar 5.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarını 3 aydan 6 aya kadar vade imkanıyla %0 faiz desteğiyle kullanabiliyor. Ayrıca ilk defa ING müşterisi olanlar 5.001 TL ile 10.000 TL arasındaki ihtiyaç kredisi kullanımlarında 3 aydan 12 aya varan vade ve sadece %0.99 kredi faiz oranından yararlanabiliyor. Daha üst limitli ihtiyaç kredisi başvurularında ise 36 aya varan vade fırsatından %1.74 ile %3.39 arasında olan kredi faiz oranları üzerinden ihtiyaçları için uygun geri ödeme koşulları altında kredi kullanabiliyor.