Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Gündelik hayatın akışı içinde çoğu kez acil nakit ihtiyacı hissedebiliyoruz. Bu tip durumlar başımıza geldiğinde ise ilk olarak yakın çevremizden destek istesek de bazen borç para bulabilmek o kadar da kolay olmuyor. Tam bu noktada ise yardımımıza özel ve devlet bankaları koşuyor, müşteri sayısını arttırmak isteyen bankalar birbirinden cazip kredi ve kredi kartı ürünleriyle hayatımıza giriyor ancak vatandaşlar bankaların kampanyalarından yararlanmak isterken ödeyemeyecekleri borçların altına girmiş oluyor. Birden fazla bankadan kredi ve kredi kartı alan kişiler ilerleyen dönemlerde büyük sıkıntılar yaşamaya başlıyor, bu noktada ise yine bankaların oluşturmuş olduğu borç transfer kredileri akıllara geliyor. Bugün sizler için borç transfer kredilerini araştırdık!

ING Borç Transfer Kredisi

Türkiye'nin dijital bankalarının öncülerinden olan ING'nin borç transfer kredisi müşterilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Sizin de birden fazla bankaya borcunuz varsa tüm borçlarınızı ING'ye taşıyarak tek çatı altından kolayca borçlarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz. 100.000 TL'ye kadar tüm kredi ve kredi kartı borçlarınız için ING'ye başvuru yapabilirsiniz. 36 aya varan vade seçenekleri ve %1,89'dan başlayan faiz oranlarıyla aldığınız kredinizi kolaylıkla geri ödemeye başlayabilirsiniz. Faiz oranlarının %1,89’dan başladığını söylemiştik ancak ING sizin için daha farklı bir faiz oranı da uygulamak zorunda kalabilir, kredi notunuz ne kadar yüksekse faiz oranınız da o kadar düşük olacaktır.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Müşterilerine borç transfer kredisi imkanı sunan bir diğer banka ise QNB Finansbank! Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı Borç Transferi Kredisi imkanı ile QNB Finansbank'a taşıyabilirsiniz. Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi borcunun tamamı transfer edilirken, kredi kartı borçları için kısmi ödeme yapılıyor ancak kredi taşıma işlemi sadece İhtiyaç Kredisi ürünlerinde geçerliği eğer sizin borcunuz Konut Kredisi ya da Ek Hesap ise QNB Finansbank'a transfer etmeniz mümkün olmuyor. QNB Finansbank'tan aldığınız Borç Kapatma Kredinizi 36 aya varan vadeler ve %2,29'dan başlayan faiz oranlarıyla geri ödeyebilirsiniz. Eğer sizler de QNB Finansbank'tan 10.000 TL'lik kredi kullanırsanız 427.41 TL ödeyerek borcunuzu kapatabilirsiniz.