Yaşam boyunca ihtiyaçlar hiç bitmiyor. Sürekli farklı şekillerde gelen ekstra harcamalar bireysel bütçenin zorlanmasına neden oluyor. Özellikle asgari ücretle geçinmeye çalışan vatandaşlar için olağandışı harcama ve masraflar ekonomik sıkışıklıklara neden oluyor. Birikim yapma şansı da bulunmayan bu vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bankalara başvurmak durumunda kalıyor. Pandemi döneminde yaşanan genel ekonomik sıkıntılar çerçevesinde bankaların ihtiyaç kredilerinden çok uygun koşullarda faydalanabilirsiniz.

Fibabanka 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Her bankanın farklı koşullarda sunduğu ihtiyaç kredisi ürünleri bulunuyor. Fibabanka’da tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için tam 36 ay vade seçeneğiyle destek oluyor. İhtiyaçlarınızı karşılamanızda hem düşük faiz oranları hem de uygun geri ödeme koşullarından faydalanabilmenize yardımcı oluyor. Fibabanka bireysel ihtiyaç kredisi sayesinde tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için uygun koşullarda kredi çekebilirsiniz.

Fibabanka bireysel ihtiyaç kredisinde “Anında İhtiyaç Kredisi” ve “Alışveriş Kredisi” şeklinde iki farklı tip sunulmaktadır. Acil nakit ihtiyacınıza göre en uygun olan ihtiyaç kredisi tipini seçerek, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Fibabanka bireysel ihtiyaç kredisiyle 36 ay vadeli ve yalnızda %1.80 kredi faiz oranı koşullarından faydalanabilirsiniz. Buna göre Fibabanka’dan kullanacağınız 10.000 TL limitli bireysel ihtiyaç kredisinde 36 ay vade için %1.80 faiz oranı ile sadece 403.05 TL taksit ödemesi yaparsınız. Ayrıca toplam geri ödeyeceğiniz tutarda 14.509.64 TL olur.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, bütçenize uygun geri ödeme koşullarıyla en avantajlı ihtiyaç kredisi kullanımını gerçekleştirmenizi sağlıyor. Vakıfbank’ın tam 36 ay vadeli ihtiyaç kredisine bütçenize ve gelir durumunuza göre belirlenecek bir ödeme planı seçebilirsiniz. Başvurularınızı SMS ile yapabileceğiniz Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasında %1.55’ten başlayan kredi faiz oranları uygulanıyor. 36 ay vade imkanı 3.000 TL ile 50.000 TL arasındaki kullanımınızda geçerlidir. 50.001 TL ile 125.000 TL arasındaki kullanımlarınızda bankacılık mevzuatı gereğince en fazla 24 ay vade seçebiliyorsunuz.

%1.55’ten başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranlarının yanı sıra farklı ödeme planlarından faydalanabilirsiniz. Örneğin krediyi şimdi kullanıp 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Veya diğer ödeme planı seçenekleri olan;

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!
  • Artan taksit,
  • Azalan taksit,
  • Eşit taksit,
  • 3 aylık taksit,
  • Değişken taksit,
  • Son taksit balon ödemeli,

Şeklinde farklı ödeme planlarından da faydalanabilirsiniz.