Katılım bankacılığı sayesinde artık ihtiyaç kredisi kullanırken, faiz yüküyle boğuşmak tarihe karışıyor. Türkiye’nin 3 büyük katılım bankasının 2022 kampanyası kapsamında faiz ödemeden, hem uygun şekilde hem de çok avantajlı ödeme koşullarıyla ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Katılım bankacılığının lider bankalar Ziraat Katılım, Vakıfbank Katılım ve Türkiye Finans Katılım bankalarının faizsiz ihtiyaç kredisi koşullarına dair tüm detaylar haberimizde!

Ziraat Katılım Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası tarafından kurulan katılım bankacılığı Ziraat Katılım, kredi kullanmak isteyenlere avantajlı ve uygun koşullar sunuyor. Katılım bankacılığı olarak hem dinen uygun koşullarda hem de finansal açıdan avantajlı koşullarda ihtiyaç kredisi kullanabilme fırsatı sunuyor. Çünkü Ziraat Katılım ihtiyaç kredisi/finansmanı ürününde %0 faiz uygulanıyor. Faizsiz ihtiyaç kredisi sayesinde tüketicinin ihtiyaçlarını faiz yükü olmadan, daha uygun kredi taksit tutarlarıyla ödeyebilmesine yardımcı oluyor.

Her gelir seviyesinden tüketicinin ekonomik durumuna uygun şekilde Ziraat Katılım Bankası tarafından kar payı oranları üzerinden avantajlı ihtiyaç finansmanı sağlanıyor. Ziraat Katılım’da eğitimden, beyaz eşyaya, sağlıktan Hac ve Umre uygulamasına kadar her tür ihtiyaca yönelik avantajlı koşullarda ihtiyaç finansmanı sunuluyor.

Vakıf Katılım Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin bir diğer köklü kamu bankası Vakıfbank tarafından kurulan katılım bankacılığı Vakıf Katılım ile de ihtiyaç kredileri faizsiz kullanılabiliyor. Vakıf Katılım faizsiz ihtiyaç kredisi ile hayatın her alanındaki acil harcamalar için uygun koşullarda finansman desteği alınabiliyor. Vakıf Katılım’da %0 faiz desteğinin yanı sıra tam 36 aya varan vade imkanı da sunuluyor. Vakıf Katılım’da 10.000 TL limitli ihtiyaç finansmanı ürününün 36 ay vade ile kullanılması halinde %0 faiz ve sadece sabit %1.99 kar payı oranı üzerinden kullanım gerçekleştirilebiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Türkiye Finans Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye Finans katılım bankacılığı tarafından da %0 faizli ihtiyaç kredisi ürünü sunuluyor. Banka tarafından sağlanan faizsiz ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade imkanının yanı sıra sadece %2.39’dan başlayan kar payı oranları sunuluyor. Türkiye Finans faizsiz ihtiyaç kredisi başvuruları mobil ve internet bankacılığının yanı sıra şubeleri üzerinden de yapılabiliyor