Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Hayatın her alanında bitmek bilmeyen masrafları karşılamak her zaman birikimle mümkün olmuyor. Ekonomide yaşanan dalgalanmalarda bunu imkansız hale getirebiliyor. Böyle durumlarda da vatandaş bankadan ihtiyaç kredisi kullanarak, nakit ihtiyaçlarına çözüm oluşturuyor. Ancak bankaların yüksek kredi faiz oranları, geri ödemede ciddi mali bir yük oluşturuyor. Türkiye Finans, kredi çekerken faiz yüküyle karşılaşmak istemeyenlere faizsiz ihtiyaç kredisi sunuyor. Türkiye Finans %0 faizli ihtiyaç kredisiyle tüm ihtiyaçlarınıza uygun koşullarda çözüm oluşturabilirsiniz.

Türkiye Finans Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en büyük katılım bankacılık kuruluşları arasında yer alan Türkiye Finans, tüm müşterilerine %0 faizle ihtiyaç kredisi kullanabilme fırsatı sunuyor. Türkiye Finans’ın %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tüm nakit ihtiyaçları faiz ödemesi yapmadan karşılanabiliyor. İhtiyaç finansmanı olarak da isimlendirilen bu kredide hiç faiz yükü oluşmadığından, geri ödemelerde çok daha uygun koşullarda yapılabiliyor.

Türkiye Finans 36 Ay Vadeli Faizsiz Kredi Kampanyası Koşulları

Türkiye Finans’ın tüm müşterilerine sunduğu faizsiz ihtiyaç kredisinde tam 36 aya varan vade desteğinden de yararlanabilirsiniz. Faiz ödemediğiniz ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade seçim şansı sayesinde tüm kredi taksitlerinizin bütçenize göre çok daha uygun seviyelerde olmasını sağlayabilirsiniz. Bankacılık sektörü mevzuatı gereğince tüm ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi Türkiye Finans’ın faizsiz ihtiyaç finansmanı ürününde de 36 ay vade seçimi 50.000 TL ile sınırlıdır. 50.001 TL ve üzerindeki faizsiz ihtiyaç kredisi kullanımlarında en fazla 24 aya varan vade seçimi yapılabilmektedir.

Faizsiz Türkiye Finans ihtiyaç kredisinde 36 ay vade desteğinden ve sadece %1.79 kar payı oranından yararlanabilirsiniz. Böylelikle acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanacağınız zaman çok daha cazip koşullardan faydalanabilirsiniz. Türkiye Finans faizsiz ve sadece %1.79 kar payı oranlı, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinde 10.000 TL limitli kullanımınızda uygun taksit tutarları oluşur. 10.000 TL ihtiyaç finansmanında aylık taksitleriniz 36 ay vade için %1.79 kar payı oranı üzerinden 401.71 TL olur.
Türkiye Finans’ın faizsiz ihtiyaç finansmanı ürünü ile acil nakit ihtiyaçlarınızı uygun koşullarda karşılamak için size en yakın Türkiye Finans şubelerine şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.