İhtiyaç kredileri, çeşitli konulardaki finansman ihtiyaçlarımızı kolaylıkla karşılamamızı sağlayan bankacılık ürünleri olarak, sıklıkla başvurmak zorunda kaldığımız nakit çözümleridir. Bankaların en fazla kullanılan ürünleri arasında yer alması, aynı zamanda çeşitli kampanyaların sürekli olarak hazırlanarak kullanıcıya sunulmasına neden oluyor. Bankaların ihtiyaç kredileri kapsamında sunduğu avantajları içeriğimizin devamında inceleyebilirsiniz.

ING İhtiyaç Kredisi

ING bankacılık alanında getirdiği yeni solukla, çeşitli ve özel ürünleri müşterilerine sunuyor. Bankadan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen herkes, kendi özelliklerine göre belirlenmiş kredi faiz oranlarından faydalanabiliyor. Bankanın politikası gereği, yüksek risk grubunda bulunan müşterilere yüksek faiz, daha düşük risk grubunda olan müşterilereyse düşük faiz oranları alternatifleri sunuluyor. Turuncu

Ekstra Hesap özel avantajlarıyla özel faiz oranları sunarken, ilk defa banka müşterisi olanlara Hoş geldin Kampanyası olarak 12 ay vadede 5.000 TL kredi faizsiz bir şekilde sunuluyor. Faizsiz şekilde kullanılabilen çeşitli krediler harcama sözü ya da biriktirme sözü de verebiliyorsunuz. Banka İhtiyaç kredilerinde % 1,84’den başlayan faiz oranlarıyla finansman sağlıyor. Krediler için başvurular, internet sitesi, internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM’ler ve şubeler aracılığıyla yapılabiliyor. Ancak sizin için özel avantajlardan faydalanmak için, şubelere başvurmanızı tavsiye ederiz.

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası, % 1,95’den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor. Kullanılan kredi tutarı, kişinin kredi notu gibi değişkenlere bağlı olarak farklı faiz oranı uygulaması gerçekleştiren bankalar arasında yer alıyor. Bankadan kredi başvurusu yapabilmek ve onay süreci son derece süratli ve kolay işlemler. Bankanın şubeleri, resmi internet sitesi, Mobil İşCep uygulaması, internet bankacılığı, SMS, Bankamatikler başvurularınızı hemen yapabileceğiniz kanallar arasında yer alıyor. Banka ihtiyaç kredilerinde genellikle ek bir teminat ya da kefil istemiyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Müşteri sayısını hızla arttıran ve dolayısıyla sürekli olarak büyümeye devam eden bankalar arasında QNB Finansbank dikkatleri çekiyor. Sundukları bankacılık hizmetleriyle, ekonomik sıkıntılar yaşadığımız son süreçlerde, en dikkat çekici hizmetleri QNB Finansbank sundu. Bankanın ihtiyaç kredisi çerçevesinde sunduğu ürün, % 1,79 faiz oranından başlayan oranlarda sunuluyor. Kişilerin özelliklerine göre belirlenen faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Bankanın, Kamu çalışanlarına kredi, Tanışma Kredisi, Doğum günü Kredisi, Finans Maaş Kredisi, 3 ay ödemesiz kredi, kampanyalı ihtiyaç kredisi gibi, farklı ihtiyaç sahiplerine hitap eden çeşitli kredi ürünü bulunuyor. Bankanın resmi web sitesinde bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, internet şubesi, mobil şube kullanılarak başvurularınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde başvurulardan kefil veya teminat istenmiyor.