Hayatın her alanında karşılaşılan acil harcamalar için ihtiyaç duyulan nakdi, artık faiz yükü olmadan da karşılayabilmek mümkün oluyor. Banka kredisinde %0 faiz avantajıyla, kredi kullanmak ve geri ödemeler çok daha kolay hale geliyor. Türkiye İş Bankası’nın yaza özel yeni kampanyası sayesinde hiç faiz ödemeden tüm acil nakit ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Peki İş Bankası faizsiz kredi kampanyasının şartları ve diğer detayları neler?

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

İş Bankası’ndan Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası 2022 yaz dönemine özel yeni kredi kampanyası sayesinde acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanırken faiz ödenmiyor. Türkiye İş Bankası’nın yeni faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında %0 faiz oranından yararlanarak, daha uygun tutarlardaki taksitlerden yararlanılabiliyor. Böylelikle kredi geri ödemeleri çok daha rahat ve çok daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

İş Bankası’nın sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında standart faiz ve peşin faiz ödemeli şeklinde 2 farklı faiz uygulama seçeneği bulunuyor. İş Bankası’nın peşin faiz ödemeli kredi seçeneğiyle aylık kredi taksitlerinde %0 faiz oranından yararlanılabiliyor. Aylık ödemesi %0 faizli olan peşin faiz ödemeli ihtiyaç kredisi kampanyasından İş Bankası müşterisi olup, olmaması erek etmeksizin herkes yararlanabiliyor.

İş Bankası Faizsiz İhtiyaç Kredisi Koşulları

İş Bankası tarafından sunulan aylık ödemelerinde %0 faiz uygulanan peşin faiz ödemeli ihtiyaç kredisi kampanyasında daha uygun kredi ödeme koşullarından yararlanılabiliyor. Bununla birlikte İş Bankası tarafından sunulan faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuruda bulunmak isteyenlerin mutlaka Türkiye İş Bankası şubelerine şahsen başvuru gerçekleştirmeleri gerekiyor.

İş Bankası’nın İşCep mobil bankacılık kanalından veya İş Bankası İnternet Şubesi gibi dijital bankacılık kanallarından yapılacak başvurularda faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanılamıyor. Kampanya kapsamında 10.000 TL kredi limiti için 10 ay vade seçimine %0 faizle sadece 1.249.04 TL peşin faiz tutarından yararlanılabiliyor. Böylelikle toplam geri ödenecek tutar 11.249.04 TL oluyor. Eğer standart faizli uygulama tercih edilirse 10.000 TL’de 10 ay vade için 2.05 faiz oranı üzerinden toplam geri ödeme tutarı 11.402.30 TL olur. Aylık taksit tutarı ise peşin faizli kullanımda 1.000 TL, standart faizli kullanımda ise 1.140.23 TL olur.