Dünyayı derinden sarsan covid 19 salgını sebebiyle getirilen yasaklar ve kapanmalar, halk sağlığını koruma konusunda bir hayli etkili olsa da, ekonomik anlamda ciddi çöküntülere yol açtı. İş yerleri kepenk kapatırken, birçok insan işsiz ve parasız kaldı.

Aşılanmanın etkisiyle şimdilerde hayat normale dönmeye başladı. Uzun süre kapalı kalan okullar açıldı, öğrenciler okullara koştu. Bu durum aileleri maddi anlamda bir hayli zorladı. Henüz pandeminin maddi yıkımlarını atlatamayan aileler, okul masraflarının altından kalkabilmek için seferber oldu. Tam da bu noktada Denizbank devreye girdi ve eğitim masraflarını zorlanmadan ödeyebilmeleri çin ailelere benzersiz bir kredi fırsatı sundu.

Çocuklarınızın Eğitim Masraflarını Denizbank Karşılıyor!

DENİZBANK 1

Çocuğunun eğitim masrafları için kara kara düşünen ailelerin yardımına Denizbank koşuyor. %1,90'dan başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle son derece avantajlı bir kredi fırsatı sunan Denizbank, çocukların en iyi eğitimi alabilmesi için aileleri destekliyor.

%1,90 faiz oranı ve 36 ay vade ile Denizbank'tan kullanacağınız 25 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 36.916,81 TL, aylık taksitleri ise 1.025,46 TL oluyor. Bu avantajlı kredi her türlü özel okul, üniversite ve özel kurs ücreti gibi eğitim ihtiyacınızı finanse ediyor. Geleceğimizi inşa edecek olan çocuklara ve gençlere de başarıyı yakalamak kalıyor.

Denizbank Eğitim Kredisinden Bu Koşullarda Faydalanılabiliyor!

denizbank-2

Denizbank eğitim kredisinin maksimum limiti 55 bin TL olarak belirleniyor. Başvuru esnasında ise nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, gelir belgesi (maaş bordrosu, diplomalı serbest meslek sahipleri için 3 yıllık matrahlı vergi levhası veya maaş yazısı ile başvuranlar için ilave olarak şirketin imza sirküleri), yerleşim belgesi veya son aya ait resmi fatura örneği ve öğrenci kabul belgesi ibraz etmek gerekiyor.

Denizbank'tan kullanacağınız eğitim kredisi için bir defaya mahsus olmak üzere, kullanılan kredi tutarının %0,5'i oranında kredi tahsis ücreti ve bu ücretin %5'i kadar BSMV talep ediliyor. Buna ek olarak hayat sigortası yaptırmak zorunlu sayılıyor ve kullanılan kredi tutarı, vade süresi ve kredi kullanan kişinin yaşına göre değişebilen miktarda hayat sigortası primi alınıyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi