1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

2022’nin ilk yarısının tamamlanmasıyla birlikte Gelir İdaresi Başkanlığı(GİB), vatandaşları vergi ödemeleri konusunda uyardı. Yılın ilk yarısına ilişkin ürün ve hizmet vergilerine ilişkin 6 aylık vergi ödemelerine Temmuz ayı itibariyle başlandı. MTV ödeme tarihlerinin de geldiği Temmuz ayında, İş Bankası’ndan büyük kampanya geldi. İş Bankası MTV ödemelerinde Maximum kredi kartı ile yapanlara taksit ve indirim fırsatı sunuluyor. İşte İş Bankası Maximum MTV ödeme kampanyasının tüm detayları!

İş Bankası’ndan MTV Ödemelerine 4 Taksit İmkanı

Türkiye İş Bankası açıkladığı yeni Maximum kredi kartı kampanyası ile birlikte araç sahiplerine destek oluyor. 2022 Temmuz ayı 2. “Motorlu Taşı Vergisi” gelen araç sahipleri ödemelerini hem indirimli hem de taksitli bir şekilde yapabiliyor. Gelir İdaresi Başkanlığı’na yapılacak 2022 MTV 2.taksit ödemelerini Maximum kredi kartı ile yapanlar kazançlı çıkıyor. Kampanya çerçevesinde İş Bankası araç sürücülerine MTV 2022 2.taksit ödemesini 4’e böldürebilme imkanı sunuyor. Ayrıca kampanya kapsamında tüketicilerine Anadolu Sigorta ve Bosch Car Service işlemlerinde indirim fırsatından yararlanma imkanı sunuyor.

Maximum ile MTV Ödemesi Nasıl Yapılır?

İş Bankası’nın MTV ödemelerinde 4 taksit fırsatı sunan kampanyasından yararlanabilmek için vergi ödemesinin Maximum kredi kartıyla yapılması gerekiyor. Maximum kredi kartı kullanıcıları “Maximum Mobil” uygulaması üzerinden veya “gib.gov.tr” adresinde yer alan “İnteraktif Vergi Dairesi” bölümünden ödeme yapılması gerekiyor. Ödemeleri söz konusu ödeme kanallarında yer alan “Maximum Mobil ile Öde” seçeneğini kullanıp, ödemeyi İşCep veya İş Bankası İnternet Şubesi üzerinden yapması gerekiyor.
İş Bankası MTV kampanyası kapsamında söz konusu ödeme yöntemine riayet ederek, MTV ödemelerini yapan Maximum kredi kartı müşterileri 4 taksit imkanından yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için yapılacak MTV ödemesinin minimum 300 TL olması gerekiyor. Bu şartları sağlaması halinde de tam 4 taksit imkanından yararlanabiliyor.

İş Bankası ayrıca MTV ödemelerinde Maximum kredi kartını kullanan araç sürücülerine, araçların tüm bakım ve kontrollerine ilişkin Bosch Car Service’de yapacağı her bir işlemi %40 oranında indirimli olarak yapabilme şansına sahip oluyor. Ayrıca aracına ilişkin Anadolu Sigorta’dan gerçekleştirilecek “Bireysel Araç Kasko Poliçesi” işlemlerinde de %10 indirim kazanılabiliyor.