2020'nin en çok vergi ödeyen kadınlarından olan Selin Ciğerci yine takipçilerine yaranamadı!

2020'nin en çok kazananlar listesinde zirveyi zorlayan Selin Ciğerci, geçtiğimiz yılın vergi rekortmeni kadınlar arasına girmeyi başardı. Çalışkanlığı ve dikkat çekici paylaşımlarıyla Instagram'ın ilk fenomenlerinden olmayı başaran Selin Ciğerci'nin son günlerde sinirleri bir hayli bozuk. Türkiye'nin dört bir yanında çıkan orman yangınlarında elini taşın altına koyan Selin Ciğerci, tüm markalarınında %70 indirime giderek; 1 haftalık kazancının tamamını yangınzedelere bağışlayacağını duyurdu.

Ne Yapsa Yaranamıyor!

Ayrıca Selin Ciğerci bununla da yetinmedi, TEMA'ya 50 bin TL'lik bağış yapan güzel fenomen; afet yerlerine de bir tır dolusu ihtiyaç eşyası göndereceğini açıkladı fakat tüm bunlara rağmen birçok sosyal medya kullanıcısı Selin Ciğerci hakkında eleştiriler yapmaktan geri durmadı. Bu eleştirilere daha fazla dayanamayan güzel fenomen en sonunda kendi Instagram hesabından isyan etti!

Aslında Selin Ciğerci için "Influencer" ya da "Fenomen" demek çok doğru olmaz. Kendisi de bu şekilde hitap edilmesinden oldukça rahatsız. Kendisini "Girişimci" ve "İş Kadını" olarak tanımlayan Selin Ciğerci son birkaç yılda büyük markalar kurarak ismini tüm Türkiye'ye duyurmayı başardı. Sıradan bir sosyal medya fenomeni iken eşi Gökhan Çıra ile büyük bir risk alarak ticarete atıldılar.

Selin Ciğerci'yi Sinirlendirdiler!

İlk olarak takma kirpikle kozmetik sektörüne atılan Selin Ciğerci'nin takma kirpikleri çok sevildi! Instagram'daki kitlesini çok doğru kullanan Selin Ciğerci, binlerce kişiye hem kendisini hem de ürünlerini sevdirmeyi başardı ancak güzel fenomen sosyal medyadan gelen yorumların önüne geçmeyi bir türlü başaramıyor.

Türkiye'nin güneyinde devam eden yangınların ardından elini taşın altına koyan Selin Ciğerci birçok yardım kampasına imza attı ancak takipçilerini yine de memnun edemedi. Yaptığı bağışları az bulan kullanıcılara; "Ben parayı ağaçtan toplamıyorum, markalarımda %70 indirim yaptım. Gelirin tamamını da bağışlayacağım, son iki gündür sinirlerim çok bozuk!" açıklamasını yaptı!