İngiltere’nin en prestijli ödülü Kraliçe Ödülü’nün sahibi ilk ve tek vitamin şirketi Vitabiotics’in yeni reklam filmi yayına girdi.  Herkesle aynı vitamini kullanmanın herkesle aynı olmak kadar tuhaf olduğunu yaratıcı bir kampanya ile anlatan Vitabiotics; “Senin vitaminin, Vitabiotics” sloganıyla hazırlanan reklam filmlerinde vitaminin yaşa, cinsiyete ve ihtiyaca özel olması gerektiği vurgulandı.

İngiltere’nin bir numaralı vitamin şirketi Vitabiotics, “Senin vitaminin, Vitabiotics” sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyasıyla her yaşın ve dönemin vitamin mineral ihtiyaçlarının farklı olduğunun altını çiziyor.

Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

Herkesle aynı vitamini kullanmanın herkesle aynı olmak kadar tuhaf olduğunun vurgulandığı reklam filminde, sabah uyanan bir kadının gözünden herkesle aynı olmanın nasıl görüneceği esprili bir dille anlatılırken, vitamin alırken sadece popüler olana değil ihtiyaca odaklanmak gerektiğine de dikkat çekiliyor.

Wellwoman®, Wellman®, Wellkid® ve Wellteen® ürünleri üzerinden hazırlanan reklam filmlerinde Vitabiotics’in farklı yaş, cinsiyet ve ihtiyaçlara özel vitaminler geliştirildiği hatırlatılıyor.

Reklamın Künyesi

Reklamveren: Vitabiotics

Reklamveren Yetkililer: Ayşen Dincer, Fatoş Nacar

Reklam Ajansı: Puck Global

Yönetmen: Levent Onan

Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler